Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Çocukluk arkadaşına kanlı infaz

Çocukluk arkadaşına kanlı infaz
’nin ilçesinde yaşanan bir müzakerede Osman Kaya 29 isimli şahıs göğsünden silahla vurularak öldürüldü. Vakayı reelleştirdikten sonra kaçan şahsın Kaya’nın semtten çocukluk dostu olduğu öğrenildi.

Vaka akşam 19.30 saatlerinde Gebze Gaziler Semti 1704 ile 1732 Cadde kesişiminde alana geldi. Edinilen bilgiye göre Osman Kaya 29, adı bilinemeyen bir kişiyle müzakereye başladı. Münakaşanın gelişmesi üzerine belindeki silaha sarılan kimliği bilinmez birey, Kaya’nın göğsüne 2 el ateş etti.

SALDIRGAN KAÇTİ

Bedenine isabet eden mermilerle yaralanan Kaya kanlar içinde yerde kalırken, kimliği bilinmez şahıs ise süratle vaka yerinden kaçtı.

Silah seslerini dinleyen etraftakilerin haber vermesi üzerine vaka yerine 112 Acil Destek takımları sevk edildi. Kısa müddette vaka yerine gelen sıhhat takımlarınca ilk müdahalesi yapılan ağır yaralı Kaya, ambulansla kaldırıldığı özel bir sağlık kurumunda yaşamını kaybetti. Vakayı reelleştirdikten sonra kaçan kuşkulunun Kaya’nın semtten çocukluk dostu olduğu bilinirken, polis ekipleri hadiseyle alakalı analiz başlattı.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın