Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...
Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma’nın sınır dışı edildiği bildirildi. Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci Johanna...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bazılarının Nazlandığını Duyuyorum, Bu Bize Yakışmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bazılarının Nazlandığını Duyuyorum, Bu Bize Yakışmaz

, Ankara Altındağ Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen ‘Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı’nda partililere seslenerek Cumhur İttifakı’na uyulmasının önemi hakkında uyarılarda bulundu.

Ankara’da yerel seçim öncesi parti teşkilatlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Bazı yerlerde bu dönem aday olamayan ya da istediği yerden aday olmayan kardeşlerimin nazlandığı bilgilerini alıyorum. Bir defa ’ye, ’liye bu yakışmaz. İsmi üzerinde ’li’ sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan buluşma programında partililere şu şekilde seslendi:

“Cumhur İttifakı’nda kimse kalkıp da çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz. Cumhur İttifakı’nın gereği ne ise tüm arkadaşlarımız, teşkilatlarımız buna uymalıdır.

Uymayanlar olursa kusura bakmasınlar, o zaman kendilerini istirahate davet ederiz. Zira biz bu yolda yürürken bir ittifak oluşturduysak bu ittifak hele hele cumhurun ittifakıysa, bu bir illet, bir zillet ittifakı değil, o zaman hep birlikte çalışacağız, ittifakımızın gereğini de yerine getireceğiz.

Bu bir uzun yolculuk, bu uzun yolculukta birbirimizi kıramayız. Birbirimizle dayanışma içerisinde olacağız.

Dayanışma içerisinde olacağız ki vatanseverlikten, milliyetperverlikten uzak olanlara karşı 31 Mart akşamı cumhur olarak gereken dersi vermiş olalım.”

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın