Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bazılarının Nazlandığını Duyuyorum, Bu Bize Yakışmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bazılarının Nazlandığını Duyuyorum, Bu Bize Yakışmaz

, Ankara Altındağ Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen ‘Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı’nda partililere seslenerek Cumhur İttifakı’na uyulmasının önemi hakkında uyarılarda bulundu.

Ankara’da yerel seçim öncesi parti teşkilatlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Bazı yerlerde bu dönem aday olamayan ya da istediği yerden aday olmayan kardeşlerimin nazlandığı bilgilerini alıyorum. Bir defa ’ye, ’liye bu yakışmaz. İsmi üzerinde ’li’ sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan buluşma programında partililere şu şekilde seslendi:

“Cumhur İttifakı’nda kimse kalkıp da çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz. Cumhur İttifakı’nın gereği ne ise tüm arkadaşlarımız, teşkilatlarımız buna uymalıdır.

Uymayanlar olursa kusura bakmasınlar, o zaman kendilerini istirahate davet ederiz. Zira biz bu yolda yürürken bir ittifak oluşturduysak bu ittifak hele hele cumhurun ittifakıysa, bu bir illet, bir zillet ittifakı değil, o zaman hep birlikte çalışacağız, ittifakımızın gereğini de yerine getireceğiz.

Bu bir uzun yolculuk, bu uzun yolculukta birbirimizi kıramayız. Birbirimizle dayanışma içerisinde olacağız.

Dayanışma içerisinde olacağız ki vatanseverlikten, milliyetperverlikten uzak olanlara karşı 31 Mart akşamı cumhur olarak gereken dersi vermiş olalım.”

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın