Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Oylama Yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Oylama Yaptı

, Taksim Meydanı’nda Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Törenine  katıldı.

Buradaki açılışta önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, projenin toplam maliyetinin 860 milyon TL olduğunu açıkladı.

CANLI YAYINDA OYLAMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasını bitirdikten sonra AKM’nin açılış tarihi ve bedeliyle ilgili canlı yayında oylama yaptı. AKM’nin inşaatında görev alacak firmaların yetkililerini sahneye davet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, aldığı sözler üzerine projenin açılış tarihi 24 aydan 20 aya indirildi.

10 MİLYON TL İNDİRİM

Projenin maliyeti ile ilgili de pazarlık yapan Cumhurbaşkanı , projenin bedelinin 860 milyon TL yerine 850 milyon TL olarak belirlenmesini sağladı. 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Rami Kışlası ve KDV Müjdesi

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.