Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendisini Devletten Güçlü Görenlerin İşini Bitiririz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendisini Devletten Güçlü Görenlerin İşini Bitiririz

, İstanbul Sandık Başkanları Buluşması’nda önemli açıklamalarda bulundu.

TEŞKİLATLARA ÇAĞRI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim öncesinde teşkilatlara çağrıda bulunarak “31 Mart seçimlerine kadar kapı kapı dolaşacağız. Yarından sonra 250 gramlık çay poşetleri dağıtacaksınız. Millet keyifle çayını yudumlasın. Bunlarla evlere gireceğiz.” dedi.

TANZİM SATIŞLAR

Gündemdeki meyve-sebze fiyatlarına da değinen Erdoğan, “Ne diyorlar domates patates patlıcan. Bir çete de böyle türedi. Siz böyle mi yapıyorsunuz. Peki… Biz de tanzim satışlara ilklere giriyoruz. Bizler maliyetine bunu vatandaşımıza satacağız.” diye konuştu.

HALCİLERE UYARI

Konuşmasında halcilere de uyarıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hale denetime giden müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Neden? Kovana çomak sokulduğu için. Kendisini devletten güçlü gören varsa şunu bilsinler devlet nasıl teröristlerin işini bitirdiyse halde terör estirenlerin işini de biz en kısa sürede bitiririz.” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.