Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Palu Ailesi Yorumu: Toplumu Rencide Ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Palu Ailesi Yorumu: Toplumu Rencide Ediyor

Müge Anlı’nın programına katılan , AK Parti’nin MKYK ve MYK görüşmelerinde de gündeme geldi. Cumhurbaşkanı ’ın da “Bunlar milleti rencide ediyor” dediği kaydedildi. Bazı kurul üyeleri, ’ün yetersiz olduğu, yeni bir denetim ve kontrol mekanizması kurulması gerektiğini söyleyerek, cezalandırmanın çözüm olmadığını, reklam veren üstünden bir düzenlemeye gidilmesinin gerekliliğine işaret etti.

DEHŞET VEREN İDDİALARLA GÜNDEME GELDİLER

AK Parti’nin önceki gün gerçekleştirilen MKYK ve MYK görüşmelerinde dehşet veren sözlerle gündeme düşen Palu ailesiyle gerçekleştirilen televizyon programı konuşuldu. Bazı kurul üyeleri, taciz, tecavüz, cinayet ve büyü iddialarının gündeme taşındığı programı çocuklar ve gençlerin seyrettiğine dikkat çekti.

RTÜK ELEŞTİRİLDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da “Bunlar halkı rencide ediyor” dediği kaydedildi. Bazı kurul üyeleri, RTÜK’ün yetersiz olduğu, yeni bir denetim ve kontrol mekanizması kurulması gerektiğini söyleyerek, cezalandırmanın çözüm olmadığını, reklam veren üstünden bir düzenlemeye gidilmesinin önemine dikkat çekti.

KURMAYLARINA TALİMAT VERDİ

TBMM’de önceki senelerde kurulan ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde Medyanın Rolü Alt Komisyonu’nun önerileri üstünden bazı tedbirler alınabileceğinin söylenmesi üzerine Erdoğan, “Olabilir, üstünde çalışalım” dedi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın