Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.
Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, eylemin önlenmesi için gerekli tedbirlerin alındığını, sorumlular hakkında yasal işlemin başlatılacağınu bildirildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı Cumhurbaşkanlığı yakından takip ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Korumasından Veyis Güngör’e yanıt: Sen kimsin FETÖ’cü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Korumasından Veyis Güngör’e yanıt: Sen kimsin FETÖ’cü

Fethullahçı Terör Örgütü medyası eski zaman gazetesi yazarı ’e tepkiler devam ediyor. AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’e karşı tehdit içeren köşe yazısı kaleme alan Fethullahçı ’e bir tepki de Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın özel koruması Taner İkiz’den geldi. İkiz, FETÖ’cü sen kim Metin Külünk’ü tehdit etmek kim ifadeleriyle Fethullahçı ’e yüklendi.

‘SEN KİM KÜLÜNK’Ü TEHDİT ETMEK KİM’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Avrupa’daki özel koruması Taner İkiz, Güngör’ün ağır tehditler içeren yazısına yorum yazarak, “Bu geçmişi karanlık ne olduğu bilinmeyen adam Mahir Ünal beyin dostluğunamı güvenerek böyle davranıyor, yazıyor? Daha düne kadar Hollanda’da UETD’yi kimse duymamıştı, hangi çalışmayı yapmış bakalım merak ettik? Veyis Güngör kim METİN KÜLÜNK beyi tehdit etmek kim! UETD’yi UETD yapan Metin Külünk’tür!” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yanında Taner İkiz.

‘GÜNGÖR ADAM DEĞİLSİN ŞEREFSİZ’

Hollanda Türk siyasetinde aktif rol oynaması ile bilinen yazar Zafer Gültekin de konu ile ilgili Veyis Güngör’ü eleştirdi. “Külünk’ü tehdit etmeye utanmıyor musun şerefsiz” diyen yazar Zafer Gültekin, “sen METİN KÜLÜNK abinin adını ağzına almaya utanmıyorsun dimi. O senin açtığın sergiye geldi diye kaç kişi ile kötü oldu Veyis efendi. Ve şunuda iyi bilki Metin abi hayatta hiç kimseye öğle bir talimat vermez para vermez o her daim kardeş olmayı bizlere söylemiştir düşmanlarını bile affetmiştir bizler onu Allah C.C. sevdik ve inandık ölümüne. Ona haksızlık yapanları Allaha havale ediyoruz adam değilsiniz nankörsünüz serefsizler,” dedi.

Ayrıca, ‘Hollanda Türkevi Topluluğu’ adlı kurumun başkanı FETÖ’cü Veyis Güngör’ün yanında bulunan ve Güngör’ün kirli işlerini yapması ile bilinen Ahmet Suat Arı adlı kişi ile ilgili, ‘Kızına sahip çıkamadığı’ ve Hollanda devletinden işsizlik maaşı almak için hasta ilaçları kullanarak kendisini hasta ettiğ’ yorumları yapıldı.

Ahmet Suat Arı.

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın