Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.
Okullar kapandı, karneler alındı ve yaz tatili başladı. Bazı ebeveynler yaz tatilini boş geçen günler olarak görürken, bazıları çocukların yeni beceriler kazanması için bir fırsat...

Cumhurbaşkanı’nın Talimatıyla Ücretsiz Poşet Dağıtımı Başladı

Cumhurbaşkanı’nın Talimatıyla Ücretsiz Poşet Dağıtımı Başladı

Büyükşehir Belediyesi ‘Mardinmasa’ ekiplerin tarafından ‘Sıfır Atık Projesi’ doğrultusunda bir alışveriş merkezinde ve şehrin farklı bölgelerinde 200 bin bez torba dağıtımı için çalışmalar başlatıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMAT VERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Teşkilatı ile gerçekleşirdiği toplantıda milyonlarca bez torba ve file hazırladıklarını, ücretsiz olarak dağıtacaklarını belirtmesinin hemen ardından Mardin’de İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirme yapılan Büyükşehir Belediyesine bağlı Mardinmasa ekipleri alışveriş merkezinde önceden hazırladıkları bez torba dağıtımına başladı.

200 BİN BEZ ÇANTA DAĞITILDI

Mardin Büyükşehir Belediyesi ‘Mardinmasa’ ekipleri tarafından ‘Sıfır Atık Projesi’ doğrultusunda Mardin’de bir alışveriş merkezinde ve şehrin farklı yerlerinde 200 bin bez torba dağıtımı başladı. ‘Mardinmasa’ ekipleri tarafından 1 Ocak tarihinden sonra ücretli olan tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine vatandaşların alışverişlerinde uzun süre kullanılabileceği bez alışveriş çantasına vatandaşlar ilgi gösterdi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın