Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Amsterdam kentinde, Beşşar Esad rejiminin kimyasal silahla sivilleri katlettiği saldırının 6. yılında gösteri yapıldı.
Irak Türkmen Cephesi Türkiye önceki dönem temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) ile ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Kazancı, yaptığı açıklamada, BOP’ın ilk...
Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Avrupa yapılanması, Avrupa’da yaşayan Türkleri yıldırma ve susturma girişimleri içinde oldukları öğrenildi. FETÖ örgüt yayın bülteni Zaman...

Davutoğlu’na yakın isim Selçuk Özdağ’dan Doğu Perinçek’e FETÖ tepkisi

Davutoğlu’na yakın isim Selçuk Özdağ’dan Doğu Perinçek’e FETÖ tepkisi
Vatan Partisi Genel Başkanı , Gül, Babacan ve Davutoğlu için FETÖ’nün siyasi ayağı demişti. Perinçek’e yanıt Davutoğlu’na yakın isimlerden Selçuk Özdağ’dan geldi. , dün yaptığı açıklamada, AK Parti’den kopup yeni parti kurma çalışmaları yapan ’ün, Ali Babacan’ın ve Ahmet Davutoğlu’nun FETÖ’nün siyasi ayağı olduğu iddia etmişti. Ahmet Davutoğlu’na yakınlığıyla bilinen Selçuk Özdağ ise, Perinçek’in bu sözlerine sert çıktı.

“Abdullah Gül, Ali Babacan, Davutoğlu kimlerin yanında? Siyasi ayak temizleniyor Ak Parti’den” diyen Doğu Perinçek, “Fetullah dostları kim: Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan” ifadelerini kullanmıştı.

’a çiçekler vereceksiniz ardından…

TV5’te konuşan Selçuk Özdağ ise, Perinçek’in bu sözlerine yanıt verdi. Özdağ, “Sayın Doğu Perinçek, 20 Temmuz 1974’te Kıbrıs’a çıkarma yapıldığında ne diyordu Perinçek, ‘Türk ordusu Kıbrıs’ta işgacidir’ diyordu. Türk ordusu Kıbrıs’ta işgalci mi değil mi? O sözü niye söylemiş. Türk ordusu Fırat’ın doğusunda boğulmuştur diyen adam, Gül hakkında, Babacan hakkında, Davutoğlu hakkında konuşabilir mi? Siz gideceksiniz Beka Vadisi’nde Abdullah Öcalan’a çiçekler vereceksiniz ve ardından ‘bu üç kişi FETÖ’cüdür’ diyeceksiniz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın