Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...
Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma’nın sınır dışı edildiği bildirildi. Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci Johanna...

Demet Akalın Kimdir?

Demet Akalın Kimdir?

Son dönemde özel hayatıyla magazin gündemini sıkça meşgul eden Başarılı müzik performansıyla her dönem kaliteli eserlere imza atan ’ın yaşı, özel hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler nelerdir?

Mankenlikle başlayan kariyer hayatı, gazinolarda şarkıcılık yaparak devam eden günümüzde ise top listelerinde en baş sıralarda yer alan başarılı şarkıcı, 23 Nisan 1972 Gölcük doğumludur.

Demet Akalın Hakkında Merak Edilenler

1990 senesinde katıldığı bir yarışmada mayo güzeli olarak seçilen Demet Akalın ardından mankenlik yapmaya başladı. Kaliteli ve başarılı performansıyla mesleğini en güzel şekilde icra ederken, sesinin güzelliği fark edildi. Mankenlik mesleğinin zirvesindeyken, gazinolarda şarkıcılık yapmaya başladı. İlerleyen zamanlarda kendisini daha da geliştirerek albüm çıkarmaya karar verdi.

Birbirinden güzel yapımlara imza atan Demet Akalın, şarkıcılık mesleğini de profesyonelce yapmaya başladı. Günümüzde ise çok sayıda konserler veren başarılı şarkıcının eserleri dillerden düşmüyor.

Demet Akalın’ın Özel Hayatı

Başarılı sanatçı ilk evliliğini 2006 yılında Oğuz Kayhan ile yaptı. Üç ay süren evliliği tek celsede sona erdi. 2010 yılının Ocak ayında yaptığı ikinci evliliği ise aynı yılın Temmuz Ayında sona erdi. İkinci evliliğini Önder Bekensir ile yapan Akalın yine tek celsede boşandı. Bu iki evlilikten de çocuk sahibi olmayan Demet Akalın üçüncü evliliğini Okan Kurt ile yaptı.

23 Nisan 2012 tarihinde iş adamı Okan Kurt ile evlenen Demet Akalın 2014 yılında anne oldu. Hira adını verdikleri kızının babası Okan Kurt ile evliliklerini 2018 yılında sonlandırdılar. 2019 yılına başladığımız günlerde kızının babası Okan Kurt İle tekrar barışan Demet Akalın, özel hayatı ile ilgili açıklama yapmamayı tercih ediyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın