Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda’da, hem sosyal yardımlardan faydalanıp hem de Türkiye’de yatırımı olan 12 bin kişinin tespit edildiği iddia edildi. Hollanda’da sosyal yardım alan 12 bin Türk vatandaşı...
Uzun süredir tedavi gören HOTİAD Başkanı Hikmet Gürcüoğlu’nun kardeşi Koç sucuk sahiplerinden Fatih Gürcüoğlu hastalıkla mücadelesine yenik düşmüştü, geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu...
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...

Demirtaş’ın karısı kimdir aslen nereli Başak Demirtaş 20 yıl önce…

Selahattin Demirtaş’ın karısı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve ne iş yapıyor soruları merak konusu oldu. Edirne cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ın twitter’da paylaşımı olay oldu.

Demirtaş’ın karısı kimdir aslen nereli Başak Demirtaş 20 yıl önce…

’ın , kaç yaşında ve soruları ’ın paylaşımlarının ardından merak konusu oldu. Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan HDP’nin cumhurbaşkanı adayı ’ın eşi , Twitter’dan eşiyle çekilmiş 2 fotoğraf paylaştı ve “Değil ay, da geçse halimiz bu işte” dedi.

Gazete Habertürk’ten Veysi İpek’in haberine göre Selahattin Demirtaş’ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise seçime yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.

Kendisine ve partisine oy isteyen Demirtaş şu ifadeleri kullandı: “Bir arada yaşayacağız. Bölünmeden, kamplaşmadan; barışarak, demokrasi içinde güçleneceğiz. Cumhuriyetin 100. yılına büyük bir demokratik değişimle hazırlanacağız. Bizi ancak daha fazla demokrasi bir arada tutar, tek adam değil. Ben ne Manisa’dan vazgeçerim ne Mardin’den; ne Edirne’den ne de Hakkari’den. Sen de vazgeçme güzel kardeşim. Herkesin yanlışları oldu geçmişte. Çanakkale’de birlikte yatan akrabalarımızdan, dedelerimizden alalım dersimizi. Cesurca masaya yatıralım hatalarımızı. Biz Meclis’e giremesek tek başına 400 milletvekili alacak. Anayasa’yı istediği gibi değiştirip Meclis’i de, ülkeyi de kendine bağlayacak. HDP nefretinin tek ama tek nedeni budur.”

Demirtaş’ın bestesini kızları çaldı: Hep Selo Başkan mı söyleyecek?
HDP’nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın ailesi kamera karşısına geçti. Eşi ve kızları, Selahattin Demirtaş’ın Edirne Cezaevi’nden yazdığı besteyi seslendirdi.

24 Haziran seçimlerine günler kala, HDP’nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor.

Başak Demirtaş son olarak, kızları Delal ve Dılda ile kamera karşısına geçti. Kızları keman ve gitar çalarken, Başak Demirtaş ise Selahattin Demirtaş’ın bestesini seslendirdi. Video “Hep Selo Başkan mı söyleyecek? Bu sefer de sürpriz yaptık, biz söyleyelim dedik. Sizce nasıl oldu? mesajıyla paylaşıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın