Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Denizlispor'un 51. kuruluş yıl dönümü

Denizlispor'un 51. kuruluş yıl dönümü

DENİZLİ (AA) – TFF 1. Lig’de mücadele eden ’un 51. kuruluş yıl dönümü kutlandı.

Yeşil-siyahlı kulübün kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’nda program düzenlendi.

Kutlamalara katılan Denizli Büyükşehir Başkanı Osman Zolan’a grubunun tepki göstermesi üzerine yöneticiler ile taraftarlar arasında sözlü tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Zolan, kutlama alanından ayrıldı.

Denizlispor Kulübü Asbaşkanı Taner Atilla, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayı kınadığını belirterek, şöyle konuştu:

“Bu olayı net bir şekilde kınadığımı söylüyorum. Sizin Osman Zolan ile sorununuz olamaz. Osman Zolan bu şehrin Büyükşehir Belediye Başkanı’dır. Osman Zolan olmazsa bu kulüp asla nefes alamaz. Ne olursa olsun bunun farkında olarak eğer Denizlispor’a fayda sağlanacaksa Denizlispor’un lehine bir şeyler düşünülecekse önce buradan hareket etmemiz lazım.”

Yaşanan sözlü tartışmanın ardından Denizlispor taraftarı marşlar söyleyip meşaleler yakarak 51. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın