Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Amsterdam kentinde, Beşşar Esad rejiminin kimyasal silahla sivilleri katlettiği saldırının 6. yılında gösteri yapıldı.
Irak Türkmen Cephesi Türkiye önceki dönem temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) ile ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Kazancı, yaptığı açıklamada, BOP’ın ilk...
Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Avrupa yapılanması, Avrupa’da yaşayan Türkleri yıldırma ve susturma girişimleri içinde oldukları öğrenildi. FETÖ örgüt yayın bülteni Zaman...

Doğu Perinçek’ten CHP ve yeni parti kuracak isimlere olay sözler!

Doğu Perinçek’ten CHP ve yeni parti kuracak isimlere olay sözler!
Genel Başkanı , yazısında “ ve ’yı hapisten kurtarmak için ne yapacağını şaşıran yönetimi yanında , Babacan ve Davutoğlu ekipleri de ABD Gladyosu ile birlikte kaybedenler arasındadır.” ifadelerine yer verdi. Doğu Perinçek, “Mustafa Kemal’in ordusundan rahatsız olanlar” başlığıyla yayımlanan yazısında “Genelkurmay Başkanlığı, FETÖ Yargılaması yapan mahkemelere 64 sayfalık bir rapor gönderdi.” diye yazdı.

Perinçek, “Vatan Partisi, Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli ile birlikte Türkiye gemisinde bulunamayanlar, Türk Ordusuna da yan bakıyorlar” ifadelerini kullandı.

Perinçek sözlerini şöyle sürdürdü:

“30 bin FETÖ bağlantılı asker TSK’dan çıkarılmıştır”

Bu tarihî rapordan öğreniyoruz: 2017 yılı başına kadar 30 bin FETÖ bağlantılı general, subay, astsubay, askerî öğrenci ve askerî personel Türk Silahlı Kuvvetleri’nden çıkartılmıştır.

“Türk Ordusunun Mustafa Kemalleştiğini belirtiyorlar”

30 bin FETÖ bağlantılıyı, Gladyo bağlantılıyı temizlediğiniz zaman geriye ne kalır? Mustafa Kemal’in askeri! Nitekim ABD ve Avrupa kaynaklarına bakalım, ‘Türk Ordusunun Mustafa Kemalleştiğini’ belirtiyorlar. Gerçek olan da budur. Rubin türünden CIA ve Pentagon şeflerinin yazdıklarına çizdiklerine bakınız, baştan aşağı feryattır. Türkiye’nin Avrasya’ya yerleştiğini ve Türk Ordusunun bağımsızlıkçı ve Avrasyacı komutanlar tarafından yönetildiğini saptıyorlar. Türk Ordusu, Türk milletinin desteğiyle içindeki Gladyoyu temizleyerek, tarihsel kimliğini perçinlemiştir.

Abdullah Gül, Babacan ve Davutoğlu ekipleri

Feryat edenler, yalnız CIA ve Pentagon şefleri değil. FETÖ’yü saymıyoruz, rahatsız olmanın ötesinde ezilmektedir. PKK/ ümitlerini yitirmiştir. FETÖ ve PKK’yı hapisten kurtarmak için ne yapacağını şaşıran CHP yönetimi yanında Abdullah Gül, Babacan ve Davutoğlu ekipleri de ABD Gladyosu ile birlikte kaybedenler arasındadır. ABD’nin iktidar projelerinde konumlananlar, Türk Ordusunun Mustafa Kemalleşmesinden huzursuz olmuşlardır.

“Sahte solcular var”

Bir de sahte solcular var. PKK dostluğu üzerinden FETÖ’nün de yanına düştüler. Yazdıklarına ve söylediklerine bakınız, Türk Ordusunu yıpratma faaliyetinden vazgeçmiyorlar. İşi gücü Türk Ordusuna fesat ve fitne faaliyeti olan kimi internet sitelerinin tavırları Aydınlık çevrelerine kadar ulaşabiliyor. Vatan Partisi, Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli ile birlikte Türkiye gemisinde bulunamayanlar, Türk Ordusuna da yan bakıyorlar.

Yazının tamamını okumak için tıklayınız…

Tüm yazarlar sayfasına geçmek için linki tıklayınız…

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın