Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Ece Yosmaoğlu kaç yaşında Ozan Doğulu’nun eski eşi kimdir?

Ece Yosmaoğlu kaç yaşında Ozan Doğulu’nun eski eşi kimdir?
kimdir, kaç yaşında ve eski eşi kimdir soruları magazin basınının şu günlerde gündeminde. 2007 yılında büyük bir aşkla ile başlayan ve geçtiğimiz haziran ayında biten evliliğinin ardından bu kez Ece Yosmaoğlu yeni bir aşk ile gündeme geldi. İş adamı ile aşk yaşayan Ece Yosmaoğlu 30 yaşında. Sevgilisi iş adamı ile arasında 25 yaş fark var. Ayrıca Ece Yosmaoğlu’nun ’dan 3 tane kızı var. 

ECE YOSMAOĞLU  KİMDİR: Ozan-Ece Doğulu çiftinden sürpriz karar alarak 2007 yılında başlayan evliliklerine 2018 yılının haziran ayında son verdi. 

Ozan Doğulu’dan geçen Haziran’da boşanan Ece Yosmaoğlu’nun iki aydır iş adamı Serdar Bilgili ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın