Reklam
Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Rotterdam kentinde atletik antrenör, 35 yıl atletik dersi almanya gelen küçük kızları taciz ve cinsel istismarda öğrenildi...
Avrupa İslam Üniversitesi'ne karabulut gibi çöken Hikmet Gürcüoğlu ve getirdiği ekibi diplomasız tartışmalı isim Jale Sağ tartışması ve karşılıklı belge paylaşımları devam edi...
Son dönemlerde ATV ekranlarında seyircisi ile buluşan Sen Anlat Karadeniz dizisinin parlayan yıldızı İrem Helvacıoğlu kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 2 Şubat 1990...

Elbistan’da Akşener’e tepki gösteren kişi darbedildi

İP’in cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki mitinginde, terör sorunundan bahsetmesini isteyen şehit yakını, Akşener’in vandallara hedef göstermesiyle partililerce dövüldü.

Elbistan’da Akşener’e tepki gösteren kişi darbedildi

Programı kapsamında Elbistan ilçesine giden Akşener, Malatya Caddesi’nde kendisini karşılayan partililere hitaben partisinin seçim bürosu önünde konuşma yaptı. Konuşma sırasında Akşener’e şehit yakını İP’lilerin saldırısına uğradı.

Miting sırasında elindeki Türk bayrağı çıkartmasıyla canlı yayın kameramanlarının bulunduğu platforma gelen ve şehit yakını olduğunu söyleyen servis şoförü Salih Ünsal (33), Akşener’e seslenerek, “Bir şehit yakını olarak, bu bayrak uğruna şehit verdik. Bu ülkenin sorunu, ekonomik sorundan önce terör sorunu. Keşke Saray’dan önce terör sorununu nasıl çözeceğinizi anlatsaydınız.” dedi.

PARTİLİLER TARAFINDAN DARBEDİLDİ
Ünsal’ın elinde Türk bayrağıyla gösterdiği bu tepkinin ardından İP’liler şehit yakınına saldırdı. Hastanelik olan Salih Ünsal’ı linçten polisin müdahalesi kurtardı.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve polisin müdahalesiyle kalabalığın elinden kurtarılan Ünsal, polis aracına bindirilerek Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın