Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Emekli Maaşı Kesilen Kadın, 14 Yaşından Beri Evli Olduğunu Öğrendi

Emekli Maaşı Kesilen Kadın, 14 Yaşından Beri Evli Olduğunu Öğrendi

’ın İskenderun ilçesinde ikamet eden Siham Reyhani (70), babasından kalan Bağkur maaşının kesilmesi ardından başvurduğu ’da, 14 yaşından beri Suriyeli bir kişiyle evli olduğunu öğrendi. Bugüne dek hiç evlenmediğini söyleyen Reyhani, görevlilerden destek istedi.

EVLİ GÖRÜNDÜĞÜ İÇİN MAAŞI KESİLMİŞ

İskenderun’da, bugüne dek hiç evlenmeyen Siham Reyhani’nin, geçen sene temmuz ayında hayatını kaybeden Bağkur emeklisi babasından kalan maaşı kesildi. SGK’ya ve maaş aldığı bankaya başvuru yapan Siham Reyhani, evli göründüğü için maaşının kesildiğini haber aldı. Nüfus Müdürlüğü’ne giden Reyhani’ye, All Kassem isimli bir Suriyeli ile Gaziantep’te 14 yaşından beri evli göründüğü bildirildi.

“DEVLET YETKİLİLERİNDEN YARDIM İSTİYORUM”

Kendisinin hiç evlenmediğini söyleyen Siham Reyhani, “Kardeşim Gülseren Reyhani ile beraber, doğduğumuz babadan kalma evimizde ikamet ediyoruz. Evliliği bırakın, başımdan bir nişanlılık bile geçmedi. Tam bir dolandırıcılık olayıyla karşı karşıyayım. İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuru yaptım. Devlet görevlilerinden, beni bu durumdan kurtarmalarını ve yardım etmelerini bekliyorum” dedi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın