Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
PKK'nın açıklamasından üç hafta sonra kendilerine eski 'Ülkücü' diyen Iyi Parti'nin yan kuruluşları da, İmamoğlu'na destek kararı verdi.
Mustafa Koyuncu | Marmaris   Marmaris Sentido ORKA Lotus Beach Hotelde Yapılan toplantıda. Orka Hotels yönetim kurulu başakanı Turgut Torunoğulları Almanya’dan gelen Türk tur opratörlerine...
Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı tarihi program öncesinde İsmail Küçükkaya ve İmamoğlu bir otelde buluşmuştu. Türkiye’nin konuştuğu oteldeki buluşmanın görüntüleri yayınlandı. İsmail Küçükkaya’nın da...

Emre Belözoğlu’na Fırça Uzatan Corentin Siamang’ı Belçikalı Türkler Buldu

Emre Belözoğlu’na Fırça Uzatan Corentin Siamang’ı Belçikalı Türkler Buldu

A Milli Futbol Takımımızın, Euro 2020 elemeleri kapsamında karşılaşacağı maçı öncesinde havaalanında bir skandal yaşanmıştı. Bir kişi, elindeki bir fırçayı ’na mikrafon gibi uzatmıştı. 

EDEPSİZLİK YAPAN BELÇİKALIYI TÜRKLER ÜLKESİNDE BULDU  

Büyük tepki çeken bu hareketin Belçikalı bir isim olduğu ortaya çıkmıştı. Emre Belözoğlu’na fırça uzatan Corentin Siamang’ı Belçikalı Türkler buldu.

TÜRKİYE FORMASI GİYDİ, TÜM TÜRKİYE’DEN ÖZÜR DİLEDİ  

Kendisi maksadının aşağılamak veya ırkçılık  olmadığını sadece şaka yapmak olduğunu söyleyen Siamang, Türkiye forması giyip tüm Türkiye’den özür diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın