Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Ergin Başakçı’nın katili Amsterdam’da yakalandı

Ergin Başakçı’nın katili Amsterdam’da yakalandı

Rotterdam şehrinin güneyinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kayıp cinayetinin katil zanlılarından biri yakalandı.

Amsterdam’da kimliği açıklanmayan bir kişinin Ergin Başakçi cinayetinin katil zanlısı olarak yakalandığı duyuruldu. Polis ve savcılık tarafından yürütülen çok yönlü soruşturma sonuç verdi ve katil zanlılarından biri yakayı ele verdi.

Türkinfo.nl’de verilen bilgiye göre 3 farklı şehirde 3 farklı araç değiştiren zanlılar, aynı zamanda özel deşifre edilemeyen telefon kullabdıkları belirlendi.

Bu telefonların aynı gün Amsterdam, Delft ve Diemen şehirlerinde kullanıldığı teknik takip sonucu ortaya çıktı.  Yine cinayet günü Kia marka araç 2. Kaçış aracı olarak kullanılmış. Bunun yanı sıra biri beyaz polo diğeri ise mavi Volkswagen olmak üzere iki araç daha kullanıldığı tespit edildi.

Araç ve telefonların izin süren polis ekipleri her üç şehirde soruşturma başlatarak zanlılara ulaşmaya çalıştı ve zanlılardan biri Amsterdam da yakalandı.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın