Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

Ergin Başakçı’nın katili Amsterdam’da yakalandı

Ergin Başakçı’nın katili Amsterdam’da yakalandı

Rotterdam şehrinin güneyinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kayıp cinayetinin katil zanlılarından biri yakalandı.

Amsterdam’da kimliği açıklanmayan bir kişinin Ergin Başakçi cinayetinin katil zanlısı olarak yakalandığı duyuruldu. Polis ve savcılık tarafından yürütülen çok yönlü soruşturma sonuç verdi ve katil zanlılarından biri yakayı ele verdi.

Türkinfo.nl’de verilen bilgiye göre 3 farklı şehirde 3 farklı araç değiştiren zanlılar, aynı zamanda özel deşifre edilemeyen telefon kullabdıkları belirlendi.

Bu telefonların aynı gün Amsterdam, Delft ve Diemen şehirlerinde kullanıldığı teknik takip sonucu ortaya çıktı.  Yine cinayet günü Kia marka araç 2. Kaçış aracı olarak kullanılmış. Bunun yanı sıra biri beyaz polo diğeri ise mavi Volkswagen olmak üzere iki araç daha kullanıldığı tespit edildi.

Araç ve telefonların izin süren polis ekipleri her üç şehirde soruşturma başlatarak zanlılara ulaşmaya çalıştı ve zanlılardan biri Amsterdam da yakalandı.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın