Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
15 Temmuz Gazisi Mehmet Arif Arslan’dan FETÖ ile mücadele anlayışına isyan. Arslan gazetecilere verdiği açıklamada, “FETÖ ile gerektiği şekilde mücadele verilmese makam sahiplerinin eli şehitlerin...
Ordu Aybastı’da 34 yaşındaki Safiye B. dini nikahla birlikte yaşadığı 36 yaşındaki Muzaffer Önkol’u yatakta uyurken, tabancayla başından vurarak öldürdü. Olay, gece saatlerinde, ilçenin Esenli...
Hollanda Türkleri Konseyi Başkan yardımcısı Mustafa Cingöz, gündemle ilgili gazeteci Eşref Kerküklü'ye açıklamalarda bulundu.

Erim Uğurlu: “Benim Hiç bir alakam yok”

Erim Uğurlu: “Benim Hiç bir alakam yok”

genel sekreteri , sosyalmedya hesaplarından adına sahte hesaplar açıldığını yazılı basın açıklaması ile bildirdi. Uğurlu,”bu sahte hesaplarla benim hiç bir alakam yoktur,” dedi.

Sosyalmedya sayfasından basın açıklaması yayınlıyan Uğurlu, konunun savcılığa bildirildiğini söyledi. Erim Uğurlu,”Son zamanlarda sosyal medya aracılığıyla benim adıma sahte hesaplar açılmaktadır.

Bu sahte hesaplarla Türk toplumu arasında gerginlik çıkarmak ve toplumun bazı kesimini provoke etmek istenmektedir.

Benim adıma açılan bu sahte hesaplarla hiçbir alakam yoktur ve geçmiş zamanlarda olduğu gibi savcılığa şikayet dilekçemi vermiş bulunmaktayım.

Saygılarımla,
Erim Ugurlu” açıklamasında bulundu.

Erim Uğurlu Kimdir?

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın