Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Erşat Salihi’nin Başdanışmanı Hasan Özmen: Ali Mehdi Beşinci kol faaliyeti yürütmekte

Irak Türkmen Cephesi Lideri Erşat Salihi’nin başdanışmanı ve önceki dönem Diyale milletvekili Hasan Özmen gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Verdiği açıklamada, Ali Mehdi’nin beşinci kol faaliyeti için de olduğunu dile getirdi.

Erşat Salihi’nin Başdanışmanı Hasan Özmen: Ali Mehdi Beşinci kol faaliyeti yürütmekte

Lideri ’nin başdanışmanı ve önceki dönem Diyale milletvekili gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Verdiği açıklamada, ’nin beşinci kol faaliyeti için de olduğunu dile getirdi.

ÖZMEN: ALİ MEHDİ ITC’Yİ İÇERDEN YIKACAK

Özmen, “Ali Mehdi’nin demeçleri vardır ITC ile ilgili ‘ITC’yi dışardan yıkamadık dolayısı ile karar verdik içerden yıkmaya’ yani şimdi bu adamlar beşinci kol, beşinci tabur faaliyeti yürütmektedirler ITC için de” açıklamasında bulundu.

İşte gündemi tekrar sarsacak konuşma görüntüleri:

 

Gazeteci Eşref Kerküklü’den Ali Mehdi’ye baskın: Bu görüntüler çok konuşulacak

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın