Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Sosyal medyada çektiği videolar ile tanınan Tuğrul Selmanoğlu isimli bir katılımcı, Mustafa Kemal Atatürk’ün “mülteci” olduğunu öne sürdüğü video tepki topladı. Videoda yer alan bir diğer...
Gazeteci Eşref Kerküklü çok tartışılan büyük bir dosyayı açtı. Irak Türkmenleri arasında büyük bir tartışma başlatı. Kerküklü, Irak Türkmen Cephesi önceki dönem Telafer milletvekili Nebil...
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a ‘it’ dediği videonun ham halini Haber Global televizyonu paylaştı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye...

Ertan Bozkurt’un facebook hesabı cinsel sapkınlık dolu! Sedanur’u…

KARS Kağızman’ın Paslı köyünde kayıp olan Sedanur Güzel olayıyla ilgili gözaltına alınan komşu Ertan Bozkurt’un facebook hesabı cinsel sapkınlık dolu çıktı.

Ertan Bozkurt’un facebook hesabı cinsel sapkınlık dolu! Sedanur’u…

KARS‘ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyündeki evinin önünde, 16 Eylül’de kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel bir sapığın kurbanı mı oldu. Küçük Sedanur’u en son gören kişi olduğu söylenen kapı komşusu Bozkurt gözaltına alınmıştı. Bozkurt’un kan dondurdu.

Hesabından takip ettiği kişiler seks içerikli paylaşımları ve açık saçık görüntüleri olanlar. Bu liste Ertan Bozkurt’un cinsel sapkınlık eğiliminde olduğu algısına yol açarken hem erkek hem çıplak kadın resimleri mide bulandırdı.

Sedanur Güzel’i son gören kişi olan Ertan Bozkurt’un emniyette verdiği ifade merak konusu. Erik toplamaya giden giden Sedanur Güzel hala bulunabilmiş değil.

Aile Mügen Anlı’ya çıktı
‘Kızım Eylül ve Leyla gibi olmasın’ diye gözyaşı döken Sedanur Güzel’in annesi Mügen Anlı’nın programına çıktı. Müge Anlı programını küçük Seda’ya ayırırken, gözaltındaki Ertan Bozkurt’un sapkın facebook hesabına da dikkat çekti.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın