Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İYİ Parti İstanbul Şehir Başkan Yardımcısı Avukat Osman Erusta, misyonundan istifa ettiğini duyurdu. Avukat Osman Erusta, istifasını sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyurdu. “Gördüğüm gereksinim...
Daha Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu ve dostları dün AK Parti’den istifa etti. Davutoğlu takımının AK Parti içinden hali hazırda 10 milletvekilinin yeni parti kurulması halinde...
Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye önceki dönem temsilcisi ve İTC YK ve İdari Heyet Üyesi Dr. Hicran Kazancı'nın verdiği açıklama tartişmaları beraberinde getirdi.

‘Espri yapıyorsun evine polisler geliyor’

‘Espri yapıyorsun evine polisler geliyor’
Akılda tiyatrocu Müjdat Dolaşan, 60. sanat senesinde gündeme ait açıklamalarlarda bulundu ve “Bir mizah yapıyorsun şafak sökmeden evine polisler geliyor” diyerek sitem etti. 60’ıncı sanat senesini kutlamaya hazırlanan tiyatrocu ve oyuncu Müjdat Dolaşan, ülkede esprinin değiştiğinden bahsederek içten söylemelerde bulundu.

“Mizah yapıyorsun, evine polisler geliyor”

Yaşananların esprisine yansıdığından bahseden Müjdat Dolaşan şunları söyledi: Politik esprinin en tesirli olanları bu cins kasvetleri olan ülkelerden çıkıyor. Düşünmek, yazmak ve konuşmak kabahat olmasa her şey bir anda düzelecek. Bu politik espri dedikleri de insanın üzerinde fena halde stres yapıyor. Seyirciler de buruk değil, tatlı tatlı gülmek istiyorlar. İtiraf ediyorum, politik espri beni çok yordu.

Zira politik espri tasa getiriyor, efkâr getiriyor. Bir mizah yapıyorsun ertesi gün şafak sökmeden evine polisler geliyor.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın