Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...

Esra Eron kimdir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programın yorumculuğunu üstlenen Esra Eron, ayrılma kararı aldığını sosyal platformdan paylaştı. Peki, Gel Konuşalım projesinden beklenmeyen bir şekilde veda eden Esra Eron kimdir? Esra Eron neden TV8 ekranında yer almayacak sorusunun yanıtı!

Esra Eron kimdir?

, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında bulunduğu ekranlarında izleyici kitlesini sürpriz gelişmelerle ağırlayan Konuşalım adlı programa 3 ay önce yorumculuk koltuğuna transfer olmuştu. Hakan Ural ile birlikte programın yorumcusu olarak seyircisinin karşısına geçen Esra Eron, sosyal medya hesabı aracılığıyla beklenmeyen bir şekilde ayrılma kararı aldığı yönünde açıklamalar gerçekleştirdi. TV8 ekranlarına taşınan Konuşalım’a neden ettiğine dair takipçilerine çarpıcı bir paylaşımda bulunan Esra Eron, isim vermeksizin Hakan Ural’ı beyan ederek programda bundan böyle yer almayacağını dile getirdi. Peki, Konuşalım isimli program macerasını sonlandırma gerekçesi olarak “partnerinden aldığı saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışlar” şeklinde vurgulayan Esra Eron , aslen nereli ve kaç yaşındadır?

 

 

ESRA ERON GEL KONUŞALIM’A NEDEN VEDA ETTİ? NEDENİ, HAKAN URAL MI?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarındaki Gel Konuşalım programının yorumcusu Esra Eron sosyal platform üzerinden programa veda ettiğine dair açıklamalar gerçekleştirerek ve isim verkmeksizin kendisi gibi programın yorumcusu olan Hakan Ural’ı beyan ederek, “3 ay önce katıldığım ‘Gel Konuşalım’ programından yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme, hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım” şeklinde ifadelere yer verdi.

ESRA ERON KİMDİR? ASLEN NERELİ VE KAÇ YAŞINDADIR?

Sunucu kimliğinin yanı sıra, manken ve da olan Esra Eron, 1980 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açtı.

Türkçe’yle birlikte İngilizce ve Fransızca dil bilgisi bulunan Esra Eron, 2002 tarihinde gerçekleştirilen Miss Turkey Güzellik yarışmasında üçüncü olmaya hak kazanmıştır.

Aynı yıl içinde düzenlenen Miss Europe yarışmasında da üçüncülük ödülüne layık görülen Esra Eron, Kiralık Aşk (Feryal Tümen), Hırsız Var! (Begüm) ve Çatıdaki Kız gibi yapımlarda rol üstlenerek ekran karşısına geçmiştir.

Magazin programlarında sunuculuk görevinde bulunan Esra Eron, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanlarından Metin Aşık’ın oğlu Murat Aşık ile 2008 tarihinde evlilik gerçekleştirdi. Bu evlilikten 2010 tarihi itibariyle Alya adında bir kız çocuğu oldu, 2013 tarihinde de eşinden ayrılma kararı aldı.

Son olarak 2018 tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programı Gel Konuşalım isimli programa transfer olmuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın