Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

Neşet Ahmet adlı kişiye suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen Neşet Ahmet denen kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

adlı müptezele suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen adlı kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Hollanda’da yakın tarihte kurulan, tartışmalı ve radikal odakların destek verdiği bilinen, ‘’ adlı oluşumun başkanı olduğunu ileri süren Neşet Ahmet adlı kişi, gazeteci hakkında iftira ve karalama sözlerine yer vermesi dolayısı ile Kerküklü hukuksal süreci başlatacağını açıkladı.

Kerküklü Türkmen halkına böyle seslendi: “Ne olduğu belirsiz Neşet Ahmet adlı kişi hakkında bana karşı kullandığı iftira dolu sözler dolayısı ile suç duyurusun da bulunacağımı haklımıza bildiririm”

İşte yapılan o paylaşım:

 

Ayrıca, Neşet Ahmet adlı kişinin Hollanda’da bir Türk kurumu başkanı tarafından yönetildiği ve özelikle gazeteci Eşref Kerküklü ile ugraşması doğrultu da destek görduğu gelen bilgiler arasında.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın