Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa İslam Üniversitesi'den, diploması olmadığı gerekçesi ile 'muhasebe' görevinden kovulan Fatma Jale Sağ Hollanda'nın Den Haag kentinde yeni bir Üniversite kurdu ve geçtiğimiz günlerde açılışını...
Hollanda’da, hem sosyal yardımlardan faydalanıp hem de Türkiye’de yatırımı olan 12 bin kişinin tespit edildiği iddia edildi. Hollanda’da sosyal yardım alan 12 bin Türk vatandaşı...
Uzun süredir tedavi gören HOTİAD Başkanı Hikmet Gürcüoğlu’nun kardeşi Koç sucuk sahiplerinden Fatih Gürcüoğlu hastalıkla mücadelesine yenik düşmüştü, geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu...

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

Neşet Ahmet adlı kişiye suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen Neşet Ahmet denen kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

adlı müptezele suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen adlı kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Hollanda’da yakın tarihte kurulan, tartışmalı ve radikal odakların destek verdiği bilinen, ‘’ adlı oluşumun başkanı olduğunu ileri süren Neşet Ahmet adlı kişi, gazeteci hakkında iftira ve karalama sözlerine yer vermesi dolayısı ile Kerküklü hukuksal süreci başlatacağını açıkladı.

Kerküklü Türkmen halkına böyle seslendi: “Ne olduğu belirsiz Neşet Ahmet adlı kişi hakkında bana karşı kullandığı iftira dolu sözler dolayısı ile suç duyurusun da bulunacağımı haklımıza bildiririm”

İşte yapılan o paylaşım:

 

Ayrıca, Neşet Ahmet adlı kişinin Hollanda’da bir Türk kurumu başkanı tarafından yönetildiği ve özelikle gazeteci Eşref Kerküklü ile ugraşması doğrultu da destek görduğu gelen bilgiler arasında.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın