Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

Neşet Ahmet adlı kişiye suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen Neşet Ahmet denen kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

adlı müptezele suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen adlı kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Hollanda’da yakın tarihte kurulan, tartışmalı ve radikal odakların destek verdiği bilinen, ‘’ adlı oluşumun başkanı olduğunu ileri süren Neşet Ahmet adlı kişi, gazeteci hakkında iftira ve karalama sözlerine yer vermesi dolayısı ile Kerküklü hukuksal süreci başlatacağını açıkladı.

Kerküklü Türkmen halkına böyle seslendi: “Ne olduğu belirsiz Neşet Ahmet adlı kişi hakkında bana karşı kullandığı iftira dolu sözler dolayısı ile suç duyurusun da bulunacağımı haklımıza bildiririm”

İşte yapılan o paylaşım:

 

Ayrıca, Neşet Ahmet adlı kişinin Hollanda’da bir Türk kurumu başkanı tarafından yönetildiği ve özelikle gazeteci Eşref Kerküklü ile ugraşması doğrultu da destek görduğu gelen bilgiler arasında.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın