Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkahaber adlı sitenin sahibi Yavuz Nufel ve kısa süreliğine sitede yazarlık yapan aktivist - yazar Hüseyin Sayılgan arasındaki ayrılık ve bu ayrılığın getirdiği çekişmenin perde...
Ukrayna’da Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy’in parlamentoyu feshetmesi sebebiyle yarın halk, milletvekillerini belirlemek üzere oy kullanacak. “Verkhovna Rada” olarak adlandırılan 450 sandalyeli parlamentosuna, seçim sistemi sebebiyle 225...
İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Tuncay Karataş görevinden istifa ettiğini açıkladı. Karataş, gerekçe olarak işlerinin yoğunluğunu gösterdi. Karataş, “Kamuoyunun bildiği üzere Veteriner Hekimlik yapıyorum ve...

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

Neşet Ahmet adlı kişiye suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen Neşet Ahmet denen kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Eşref Kerküklü’den Neşet Ahmet adlı müfteriye suç duyurusu

adlı müptezele suç duyurusu yapıldığı öğrenildi. Hollanda’da tartışmalı kurumlarla hareket ettiği bilinen adlı kişi yalan ve iftira dolu açıklaması Hollanda Türkmenleri tarafından naletlendi.

Hollanda’da yakın tarihte kurulan, tartışmalı ve radikal odakların destek verdiği bilinen, ‘’ adlı oluşumun başkanı olduğunu ileri süren Neşet Ahmet adlı kişi, gazeteci hakkında iftira ve karalama sözlerine yer vermesi dolayısı ile Kerküklü hukuksal süreci başlatacağını açıkladı.

Kerküklü Türkmen halkına böyle seslendi: “Ne olduğu belirsiz Neşet Ahmet adlı kişi hakkında bana karşı kullandığı iftira dolu sözler dolayısı ile suç duyurusun da bulunacağımı haklımıza bildiririm”

İşte yapılan o paylaşım:

 

Ayrıca, Neşet Ahmet adlı kişinin Hollanda’da bir Türk kurumu başkanı tarafından yönetildiği ve özelikle gazeteci Eşref Kerküklü ile ugraşması doğrultu da destek görduğu gelen bilgiler arasında.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın