Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Faşist Wilders’ın İslam’a karşı saldırıları devam ediyor

Irkçı-faşist ve İslam karşıtı çıkışları ile bilinen PVV lideri Geert Wilders, İslam’a karşı saldırıları devam ediyor. Wilders, sosyal medya’da İslam ve Türkiye ile ilgili çirkin paylaşımlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın bir resimini dahil etti.

Faşist Wilders’ın İslam’a karşı saldırıları devam ediyor

Irkçı-faşist ve karşıtı çıkışları ile bilinen PVV lideri Geert Wilders, ’a karşı saldırıları devam ediyor. Wilders, sosyal medya’da ve ile ilgili çirkin paylaşımlarına ’nın bir resimini dahil etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın UETD 6. Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmaya yer veren De Telegraaf gazetesinin linkini paylaşan Wilders, “Hollanda’da İslam Faşizmini istemiyoruz” ifadeler içeren yorum paylaşımda bulundu.

Yapılan paylaşımda, Erdoğan’ın yüzünün yarısını terör örgütü DAEŞ olarak gösterildi.

İşte o paylaşım:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın