Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Amsterdam kentinde, Beşşar Esad rejiminin kimyasal silahla sivilleri katlettiği saldırının 6. yılında gösteri yapıldı.
Irak Türkmen Cephesi Türkiye önceki dönem temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) ile ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Kazancı, yaptığı açıklamada, BOP’ın ilk...
Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Avrupa yapılanması, Avrupa’da yaşayan Türkleri yıldırma ve susturma girişimleri içinde oldukları öğrenildi. FETÖ örgüt yayın bülteni Zaman...

Fatih Altaylı kulis bombasını patlattı: Şimşek geçinemem deyip 1 yıl istemiş

Gazeteci , yeni parti davetine ’in “Ne olur bana bir yıl süre verin. Bir yıl çalışıp para kazanmam lazım. Aksi takdirde geçinemem” yanıtını verdiğini aktardı. Ekonomiden sorumlu eski bakanlardan ve eski Başbakan Yardımcısı , eski ekonomi bakanlarından ve parti kurması beklenen ile birlikte hareket edeceği öne sürülüyordu.

“Şimdilik” kaydı ile izin istemiş

“Oldukça güvenilir bir kaynaktan” bilgi aldığını kaydeden Habertürk yazarı Fatih Altaylı, eski bakanMehmet Şimşek “Şimdilik” kaydı ile izin istemiş.

“Bir yıl çalışıp para kazanmam lazım”

Altaylı’nın aktardığına göre Kendisini partiye davet eden Gül ve Babacan’a Şimşek’in yanıtı şu olmuş: Ne olur bana bir yıl süre verin. Bir yıl çalışıp para kazanmam lazım. Aksi takdirde geçinemem.

Erdoğan-Şimşek görüşmesi Geçtiğimiz günlerde Şimşek ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında bir de görüşme gerçekleştirilmiş bu görüşmede Erdoğan’ın Şimşek’e “ekonominin başına geç” dediği öne sürülmüştü. AK Parti içinden kulis bilgisi paylaşan Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi ise iddia edildiği gibi Şimşek’e kabinede yeniden görev teklif edilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını yazmıştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın