Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Fatih Elbay, Gazeteci Oğuzhan Kılıç’a açıklama verdi: Biz fark yaratacağız

Oğuzhan Kılıç

Oğuzhan Kılıç

Turan Atmaca’nın başkanlığını yaptığı UETD Hollanda şubesi Hollanda’nın en büyük Türk sivil toplum kuruluşu olarak Hollanda’da yaklaşan 21 mart 2018 yerel seçimlere yönelik önemli bir buluşma yaptı. Gazeteci Oğuzhan Kılıç ve gazeteci  buluşmaya katılarak, adayların izlenimlerini aldılar.

SEÇİMLER DE TÜRK TOPLUMU FARK YARATACAK Elbay

, ’ın sorularını yanıtladı. Elbay, “Türk toplumunun yerel seçimle yakından ilgilenmesi beni fazlası ile memnun etti. Bu doğrultuda Türk toplumunun fark yaratabileceğini düşünüyorum,” dedi.

1988 yılında Hollanda’nın Rotterdam kentinde dünyaya geldi. Eğitim hayatını Rotterdam’da tamamladı. 2014 yılında D66 üzerinden siyasi hayata atıldı ve partisinin Feyenoord ilçe belediye meclis üyesi oldu. D66’da aktif siyaset yapması ve olaylara çözümcül yaklaşması dolayısı ile başkan yardımcılığına getirildi.

İlerki dönemler de başkan yardımcılığından başkanlığa seçilen Fatih Elbay, önümüzdeki yerel seçimlerde D66 Rotterdam belediye meclis üyeliği adaylığını koydu. Yeminli mali müşavirlik yapan Elbay, baba tarafından Yözgat’lı olduğu biliniyor. Elbay çeşitli toplantılarda yartığı konuşmada, “Daha demokrat, eşitçi ve daha adil bir Rotterdam için yerel seçimlerde oylarınızı mutlaka kullanın” diyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın