Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

FATİH OKUMUŞ GÖREVDEN ALINDI!

Hollanda Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Fatih Okumuş’un saldırgan tavrı görevinden etti.

FATİH OKUMUŞ GÖREVDEN ALINDI!

’un saldırgan tavrı görevinden etti. Geçtiğimiz haftalarda, Hollanda devletine yakınlığı ile bilinen ‘’ (IOT) adlı kurumun Yunus Emre Enstitüsü’ünde gizli toplantı yaptı. Toplantı esnasında Okumuş, yardımcısı ’ya yumruklu saldırıda bulundu.

OKUMUŞ YUMRUKLARINA HAKİM OLAMADI

IOT, Yunus Emre Enstitüsü’ünde düzenlediği, ‘İslamofobi ve anti semitist ile mücadele’ konulu toplantının gizli kalmasını istemişti ve toplantıyı basına kapalı düzenlemişti. Elde edilen bilgiye göre,Yunus Emre Enstitüsü Müdür Yardımcısı Remzi Kabadayı toplantıya davet edildi.

Kabadayı’yı toplantıda görünce Okunuş yanına giderek olay çıkarmak için, ‘senin ne işin var burda davetli değilsin’ demesinin ardından Kabadayı’yı darp ettiğine dair haberler yapılmıştı.

YENİ VATAN GAZETESİ YAZDI FATİH OKUMUŞ GÖREVDEN ALINDI

Yeni Vatan Gazetesi, Hollanda güvenlik bakanı raportörü ve Yahudi hamamının bulunduğu gizli toplantıda yaşanan yumruklaşma olayını haber yaparak büyük bir gazetecilik görevini icra etmiş ve Hollanda’daki Türk gazetecileri kıskandırmıştı. Yapılan haberin ardından Ankara’dan gelen heyet, Hollanda Yunus Emre Enstitüsü Müdürü ’u görevden alınması kararını verdi.

FATİH OKUMUŞ’U YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜNE KİM GETİRDİ

zift medyası Zaman Hollanda yazarı ’un emri ile hareket eden Fatih Okumuş’un kim veya kimler tarafından Yunus Emre Enstitüsü’ne  getirildiği Hollanda’daki Türkler tarafından sorgulanıyor. yaptıkları sorgulamalarda, “Fatih Okumuş’un Yunus Emre Enstitüsü’ne müdür olarak getirilmesi için kim refrans oldu? Kim Okumuş’un bu kadar güç sahibi olmasına olanak sağladı.?” İfadelerinde bulunuyorlar.

Ayrıca, önümüzdeki aylarda görevden alınacağı gelen bilgiler arasında.

Fatih Okumuş Kimdir?

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın