Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Feci kaza kamerada! Metrelerce uzağı fırladı

Feci kaza kamerada! Metrelerce uzağı fırladı
Kaza, Çakmak Semti Tavukçuyolu Caddesi’nde alana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir motosiklet sürücüsü yasak olmasına karşın refüjdeki boşluktan dönüş yaparak karşı şeride geçmek istediği sırada, arttan gelen motosikletliyi fark etmeyince olanlar oldu. Aynı yönde ilerleyen başka bir motosikletli duramayarak dönüş yapmak için manevra yapan motosiklete çarptı.

MOTORSİKLETLİNİN KASKI METRELERDE HAVAYA FIRLADI Yaşanan kazada, çarpmanın tesiriyle iki motosiklet sürücüsü yola savrularak yaralandı. Çarpışma neticesinde bir motosikletlinin kaskı sürücünün kafasından çıkarak metrelerce uzağa fırladı. Motosikletliler uzun zaman yerde hareketsiz uyurken, etraftaki yurttaşlar dayanağa koştu.

MOTORSİKLETLERİN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA Ümraniye’de yaşanan feci kaza, güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, motosiklet sürücüsünün dönüş yapmaya çalıştığı görülüyor. Bu sırada aynı yönden süratle gelen öteki motosikletli çarpıyor. Çarpmanın tesiriyle motosikletlileri yola savruluyor. Bireylerden bir tanesinin kazanın tesiri ile kaskının metrelerce ileri fırladığı görülüyor. Kaza sonrası etraftaki yurttaşların yaralılara takviye etmek için koştuğu görülüyor.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın