Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Fehmi Uzun’dan, Zilveren Kruis duyurusu! Zilveren Kruis sigortası…

Büro Pas Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Uzun, Hollanda’daki sağlık sgortaları ile ilgli bilgi paylaştı; Zilveren Kruis’in Türkiye’deki sağlık masraflarını eskisi gibi karşılamadığını bildirdi.

Uzun, açıklamasında, eski ismi AGİS olan Zilveren Kruis ile ödeme sıkıntısı olursa bu sıkıntıyı gidermek için pazarlık durumunun zor olduğunu…

Fehmi Uzun’dan, Zilveren Kruis duyurusu! Zilveren Kruis sigortası…

, ’daki sağlık sgortaları ile ilgli bilgi paylaştı; Zilveren Kruis’in Türkiye’deki sağlık masraflarını eskisi gibi karşılamadığını bildirdi.

Uzun, açıklamasında, eski ismi AGİS olan Zilveren Kruis ile ödeme sıkıntısı olursa bu sıkıntıyı gidermek için pazarlık durumunun zor olduğunu söyledi.

Fehmi Uzun’nun yaptığı o açıklama:

Sevgili Dostlar,

Hollanda da Sağlık sigortanizin bağlı olduğu Şirketi veya paketi değiştirmemiz için son ay bu ay.

Özellikle Zilveren Kruis (eski ismi AGİS) de sağlık sigortası olanlara bu kurumdan bu ayın sonuna kadar çıkmalarını tavsiye ediyorum. Sebebine gelince artık Zilveren Kruis ( Agis) de Türkiye’deki sağlık harcamalarınızı ödettirme gibi bir avantajınız kalmadı. Basis Paket ücretine baktığımızda diğerlerinden ucuz olmadığını görüyoruz.

Esas benim uzmanlık alanım olan borç konusunda şuan en zorluk çıkaran kurum Zilveren Kruis’dır. İlerde ödeme sıkıntısı çeker CAK’a düşerseniz pazarlık yoluyla belli bir miktara anlaşma imkanı zor olan bir kurumdur. İlgilenenlere duyurulur.

 

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın