Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İYİ Parti İstanbul Şehir Başkan Yardımcısı Avukat Osman Erusta, misyonundan istifa ettiğini duyurdu. Avukat Osman Erusta, istifasını sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyurdu. “Gördüğüm gereksinim...
Daha Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu ve dostları dün AK Parti’den istifa etti. Davutoğlu takımının AK Parti içinden hali hazırda 10 milletvekilinin yeni parti kurulması halinde...
Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye önceki dönem temsilcisi ve İTC YK ve İdari Heyet Üyesi Dr. Hicran Kazancı'nın verdiği açıklama tartişmaları beraberinde getirdi.

FETÖ görev başında: Vatan’a neden saldırılıyor?

Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ / PYD) yurtdışı medya yapılanması Vatan gazetesine saldırmaya ve algı oluşturmaya devam ediyor.

YORUM-ANALİZ NİZAM ALEMDAR 

Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ / PYD) yurtdışı medya yapılanması Vatan gazetesine saldırmaya ve algı oluşturmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı yol ve yöntemle saldıran FETÖ’nün Avrupa’daki karanlık ve çukur maşaları, biribirileri ile ‘bağı yok’muş gibi davranarak bulundukları ülkelerde Vatan gazetesi üzerinde olumsuz algı oluşturma çabasında.

ZAMAN’DAN, TR724’E VE ORDAN YENİVATAN.BE’YE

FETÖ örgüt propaganda bülteni Zaman adlı paçavra kapatıldıktan sonra FETÖ paçavrasında görev alan bütün FETÖ fedaileri tr724.com adlı yalan yığınağı site de toplandı. Tr724.com sitesinin adının anlamı ise, ‘Türkiye’ye karşı 7 gün 24 saat’ Türk milleti ve Türk devletine saldırıları 7 gün 24 saat sistematik bir yöntemle sürdüren ve okurlarında, ‘burası Türkiye’ye karşı değil sadece Erdoğan’a karşı’ şeklinde algı oluşturan site aslında paylaşılan haberler ve sözde ‘köşe yazarları’nın yazdıkları yazılar dikkatli okunduğu zaman satır aralarında Türkiye’ye sinsi bir saldırının yapıldığı görünür.

FETÖ’nün Zaman paçavrasında yer alan bütün sözde ‘yazar’ların bu sitede toplanması ve hatta Fethullah Gülen adlı terörist-başının avukatı FETÖ firarisi kaçak avukat Nurullah Albayrak’ta yer aldığı görünüyor.

BÜTÜN FETÖ FİRARİLERİ BİR ARADA

Tr724.com (Türkiye’ye karşı 7 gün 24 saat) adlı paçavrada yer alan FETÖ firarilerin bir kısmı şunlardır:

Tarık Toros, Nurullah Albayrak, Ekrem Dumanlı, Kerim Balcı, Hasan Cücük, Veyis Güngör’ün can dostu Abdülhamit Bilici, Bülent Keneş, Adem Yavuz Arslan, , Emine Eroğlu, Yüksel Nizamoğlu, , , Bekir Salim, , Cemil Tokpınar, Erkam Tufan Aytav, Fatma Betül Miraç, Hakan Zefer, , , Mahmut Akpınar, Mehmet Tahsin, , , Osman Şahin, Ramazan Faruk Güzel, Semih Ardıç, , , Veysel Ayhan, , Naci Karadağ.

Yukarda sıralanan adlara bakıldığı zaman hepsinin FETÖ kapsamında kaçak oldukları ve FETÖ ile mücadele eden Vatan gazetesi gibi güçlü gazete ve yazarlara saldırarak yıldırmak istedikleri ve bunu sistematik farklı yöntemlerle yaptıkları belgelere yansıyor.

FETÖ’CÜLER VATAN’A SALDIRIDA UZLAŞTI

Tr724.com adlı FETÖ yayın organı, Türkiye’de yayına kapalı olduğu için kendilerine yakın Yenivatan.be adlı gizemli ve karanlık kimselerin yönettiği siteler üzerinden farklı boyut ve yöntemlerle saldırıları genişleterek sürdürdükleri anlaşılıyor. Vatan’a saldırarak FETÖ’cü sözde ‘gazeteci’ler kendi alanlarında yer alan ve kendilerine karşı olan gazetecilere ‘gözdağı’ vermeye çalıştıkları yapılan saldırı eylemleri ile anlaşılıyor. Yenivatan.be FETÖ üyesi olmamakla birlikte, FETÖ’nün çizgisinden giderek Vatan’a yaptığı saldırılar dolayısı ile FETÖ’ye dolaylı olarak, ‘bende sizdenim’ mesajı gönderdiği tartışılıyor.

Vatan gazetesi ve çalışanları FETÖ ile yapılan mücadelesinin 30 yıla dayalı olduğu ve saldırıya karşı, kontrsaldırı yöntemlerini iyi bildiği için FETÖ’cüler önce Vatan’ı susturmaya çalışıyor. FETÖ’nün sözde ‘gazeteci’leri, yaptıkları saldırılarda Vatan gazetesine, ‘Ergenekon yayın bülteni’ şeklinde tanımlıyarak Vatan gazetesine hangi gözle baktıkları anlaşılıyor.

İşte o tanımlama:

TÜRK MİLLETİ SALDIRILARA GÖGÜS GERDİ: VATAN’A SAHİP ÇIKTI

Vatan gazetesi, FETÖ’cülerin tanmımladığı gibi ergenekon yayın bülteni değildir. Ancak, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü, Bayrağını, yüz ölçümünü, para birimini, milli marşını ve benzer milli değerlerini iliklerine kadar benimsemiş yayın organıdır ve bu çizgide devam etmeye kararlıdır.

Demokrasi-insan hakları bağlılığını ve halkın doğru haber alma hakkını savunan Vatan gazetesi, FETÖ’nün bütün kirli, çukur saldırılarına rağmen Türk milleti ve demokrasi destekçileri tarafından gazeteye sevgi ve destek azalmıyor: FETÖ saldırdıkça halk VATAN’a sahip çıkıyor.

Türk milleti, demokrasi ve insan hakları savunucuları, FETÖ’nün kumpas dolu kirli saldırıları karşısında Vatan gazetesine sahip çıktı ve gazeteye olan bağlılığını geçmiş günlere oranan iki katı destek vermeye karar aldı.

İşte Vatan’a saldıran FETÖ sitesi ve sözde ‘yazarları’ (Bütün yazarları FETÖ firarisi)

Avrupa Türkleri Düşünce Platformu Nedir? Ne zaman Kuruldu? Kimler tarafından kuruldu?

FETÖ’nün Yeni Avrupa Yapılanması Deşifre Edildi

FETÖ’nün Belçika çatı örgütü FEDACTIO’e mahkeme Şoku!

FETÖ’den Avrupalı Türklere tuzak!

FETÖ’cü Fazlı Doğan Tahliye edildi! Fazlı Doğan kim ve Hollanda’da hangi faaliyet içindeler

Basri Doğan Kimdir

Fazlı Doğan Almanya’ya kaçtı! FETÖ’nün Van Savcısı

Son Dakika: Pakistan FETÖ’yü terör örgütleri listesine aldı, mal varlıkları Türkiye Maarif Vakfı’na devredilecek

FETÖ’nün ‘668 bebek’ algısı Hollanda’da çöktü!

Fazlı Doğan kimdir?

FETÖ’nün kirli yüzünü Alman medyası gündeme taşıdı

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın