Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

FETÖ’cü Fazlı Doğan Tahliye edildi! Fazlı Doğan kim ve Hollanda’da hangi faaliyet içindeler

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Savcı ve hakimler davasında gözaltına alınan FETÖ savcısı Dr. Fazlı Doğan tahliye edildi.

FETÖ’cü Fazlı Doğan Tahliye edildi! Fazlı Doğan kim ve Hollanda’da hangi faaliyet içindeler

Tahliye edilen Fethullahçı Doğan, FETÖ’nün propaganda medyası Zamanhollanda.nl’de etkisi vardı ve Lahey Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın ‘savaş suçlusu’ olarak yargılanması 4 kişiden oluşan FETÖ lobisinde yer alan Fazlı Doğan’nın yakın akrabası, Fazlı Doğan’nın verdiği bilgiler doğrultusunda hareket ediyorlardı.

FETÖ medyası Zamanhollanda.nl de sözde muhabirlik yapan ve aynı soy isimleri olan Doğan, Fazli Doğan’nın amcasıoğlu Türkiye’ye karşı 7 gün 24 saat anlamına gelen “tr724.com” sitesinde Türkiye’ye karşı aktif rol oynamak için göreve getirildi.

38282 sicil nolu FETÖ’cü savcı Dr. Fazlı Doğan’ın ile aynı akibette olan herkes müebbete mahkum edilirken Erzurum da görülen davada tahliye olan Doğan’ın durumu kafaları karıştırdı. İsminin açıklanmasını istemeyen ve davaları yakinen takip eden bir kaynak, “Belçika ve Hollanda’da bir zamanlar aktif olan FETÖ’nün kirli medyası Zaman’da görev alan ve soy adı “Doğan” olan herkes, Dr Fazlı Doğan’ın emri ile hareket ediyordu ve Doğan soy isimimleri de tesadüf değil bunlar amcaçocukları ve Fazlı Doğan’ın aracılığı ile Zaman Hollanda ve Belçika’da yer edindiler. Bu kişiler Avrupa’da ‘FETÖ Diasporası ve FETÖ lobisi’ oluşturdu. Bunlar şu an Hollanda, Belçika ve Almanya’da ‘Gulenist’ olarak adlandırılan ve hemen oturum ve gereken bütün yardımları alarak FETÖ lobisi ve diasporası oluşturulması için ellerinden geleri yapıyorlar. Fazlı Doğan hemen tutuklanmadığı takdirde oda kaçacak. Belki de kaçmıştır. Kaçmamışsa hemen tutuklanması lazım” dedi.

Ayrıca, Fazlı Doğan’ın kardeşi Emniyet Amiri Fatih Doğan’ın apoletleri şökülerek emekli edildiği gelen bilgiler arasında.

?

Doğan, 18 Nisan1965 yılında Sivas Gemerek’te dünyaya geldi. Zamanhollanda.nl de muhabirlik yapan yalan ve provokatif haberleri ile bilinen ’nın amcasıoğlu ve ’ın Zaman’da muhabir olmasının zeminini hazırlamıştır.

FETÖ savcısı Fazlı Doğan gözaltına alınmadan önce Van’da savcılık görevini yürütmekteydi.

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PYD) hakim ve savcılar davası kapsamında gözaltına alındı ve geçtiğimiz süreçte tahliye edildi. İddiaya göre Avrupa’ya kaçma yolları arıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın