Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Flaş iddia! Acun Ilıcalı batıyor mu?

Acun Ilıcalı’nın borçları nedeni ile zor günler geçirdiği ve TV 8’i satmak için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

Flaş iddia! Acun Ilıcalı batıyor mu?

TV 8 70 milyon dolara satın ala ve eğlence kanalına çeviren ’nın zor günler geçirdiği ortaya çıktı. Kanalın sahibi ve yapımcısı Acun Ilıcalı, bir süre önce Sekiz Medya Holding AŞ’deki hisselerinin bir kısmını Doğuş Yayın Grubu’na satmıştı. Borçlarından dolayı yaptığı bu hamle Acun Ilıcalı’nın yarasına merhem olmadı. Ilıcalı’nın TV 8’in hisselerinin tamamını sattığı iddia edildi.

TV 8’e Azeri firma talip oldu ama anlaşamadılar

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz aylarda Türkiye’de haber kanalı açan Azerbaycan merkezli Global Medya Group A.Ş. ile görüştüğü iddia edildi. Bu kapsamda Azeri iş insanlarının ulusal bir kanal satın almak için kolları sıvadığı ileri sürüldü. Azeri medya şirketi, TV 8 satın almak için görüşmeler yaptı. Acun Ilıcalı’nın bu satışa sıcak baktığı ama alıcı şirketin borç yükü nedeni ile görüşmeleri askıya aldığı belirtildi.

Sürpriz bir firma daha talip oldu

Azeri firma ile görüşmeler kanalın borç yükü nedeni ile askıya alınırken, Acun’un kanalına sürpriz bir grup talip oldu. İddiaya göre TV 8’e Medical Park Hastaneler Grubu, Acun Ilıcalı’nın TV 8’deki hisselerinin tamamını satın almak için kolları sıvadı. Satışın olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın