Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Fransa’da Tansiyon Giderek Artıyor

Cumartesi ve pazar günleri Fransa’daki şiddet olaylarının tavan yaptığı gün oldu. İki günde de yağmalar ve çatışmalar fazlalaşırken, turistik merkezler savaş meydanına döndü…

Fransa’da Tansiyon Giderek Artıyor

Cumartesi ve pazar günleri ’daki şiddet olaylarının tavan yaptığı gün oldu. İki günde de yağmalar ve çatışmalar fazlalaşırken, turistik merkezler savaş meydanına döndü.

Macron’un emriyle sahaya inen polisler resmen eylemci avladı.

KESKİN NİŞANCILAR SAHADA

Champ-Elysee Meydanı’nı savaş meydanına döndüren eylemcilere karşı hükümet polislere tam yetki verdi. Özellikle Eyfel’in etrafındaki yüksek yerlere konuşlanan keskin nişancı silahlı polisler, meydanda eylemci avladı.

MEYDAN ALEV ALEV YANDI

Eylemler polis şiddetine karşı boyun eğmezken Zafer Takı’nın yer aldığı Charles de Gaulle Meydanı da alev alev yandı. Meşaleler ile kırmızıya boyanan meydanda eylemciler araç yaktı, polislere taş ve sopalarla saldırdı.

FRANSA HALKI SOKAKLARDA

Hükümet karşıtı protestolarda Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un eli zor durumda. Nedeni ise halkın protestoculara yardım etmesi. Hemen hemen halkın yüzde 80’lik bir bölümünün desteğini alan “” Paris’te devrim yapma peşinde.

Meydanın hıncahınç dolu olduğu bu fotoğraf ise protestoculara verilen desteği gözler önüne seriyor.

Son Dakika Dünya Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın