Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Fulya Zenginer instagram fotoğrafları Fulya Zenginer kimdir ve kaç yaşındadır

Fulya Zenginer kimdir ve kaç yaşındadır? Fulya Zenginer instagram fotoğraflarına nasıl ulaşabilirim? Fulya Zenginer hangi dizilerde projelerde oyunculuk yaptı? Fulya Zenginer sunuculuk yaptığı program hangisi? Fulya Zengine’u nereden tanıyoruz hayat hikayesi nedir? soruların yanıtları haberimizde. Fulya Zenginer, özellikle son dönemlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Daha önce bazı projelerde boy gösteren Fulya Zenginer, dizi ve sinema filmlerinde oynamıştır. Bilindiği üzere Fulya Zenginer, 21 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya geldi. İlk ve orta okulu Zeytinburnu Nuri Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Bakırköy Lisesi’nde tamamladı. Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde okudu. İlk rolünü Star TV’nin 2006 yapımı İki Aile dizisinde oynadı. Kanal D’de Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz’i canlandırdı. Daha sonra Tövbeler Tövbesi’nde Fidan’ı canlandırdı. İşte Fulya Zenginer kimdiri hayatı kariyeri ve hakkında merak edilenler..

Fulya Zenginer instagram fotoğrafları Fulya Zenginer kimdir ve kaç yaşındadır

kimdir ve kaç yaşındadır? instagram fotoğraflarına nasıl ulaşabilirim? hangi dizilerde projelerde oyunculuk yaptı? sunuculuk yaptığı program hangisi? Fulya Zengine’u nereden tanıyoruz hayat hikayesi nedir? soruların yanıtları haberimizde. Instagram’da fotoğraflarıyla şov yapmasıyla gündemde konuşulan isimler arasında. , özellikle son dönemlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Daha önce bazı projelerde boy gösteren , dizi ve sinema filmlerinde oynamıştır. Bilindiği üzere , 21 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya geldi. İlk ve orta okulu Zeytinburnu Nuri Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Bakırköy Lisesi’nde tamamladı. Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde okudu. İlk rolünü Star TV’nin 2006 yapımı İki Aile dizisinde oynadı. Kanal D’de Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz’i canlandırdı. Daha sonra Tövbeler Tövbesi’nde Fidan’ı canlandırdı. İşte kimdiri hayatı kariyeri ve hakkında merak edilenler..

Ünlü Fulya Zenginer, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı birbirinden muhteşem fotoğraflarıyla adeta şov yaptı.

Oyuncu Fulya Zenginer, Instagram’da paylaştığı farklı konseptlerdeki renkli fotoğrafları ile dikkat çekiyor.

Fulya Zenginer, uzun zamandır paylaştığı eğlenceli fotoğraflar ile Instagram’da ilgi odağı oldu.

Farklı mekanlarda, farklı konseptlerle oluşturduğu eğlenceli fotoğrafları takipçileriyle #Fulyainwonderland etiketiyle paylaşan Zenginer’in her fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum alıyor.

FULYA ZENGİNER KİMDİR?

Fulya Zenginer, 21 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya geldi. İlk ve orta okulu Zeytinburnu Nuri Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Bakırköy Lisesi’nde tamamladı. Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde okudu.

İlk rolünü Star TV’nin 2006 yapımı İki Aile dizisinde oynadı. Kanal D’de Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz’i canlandırdı. Daha sonra Tövbeler Tövbesi’nde Fidan’ı canlandırdı.

Cine5’te yayımlanan Dizi Magazin’de konuk sunuculuk yaptı. Ayrıca 2009 yılında bir içeçek ve GSM firmasının reklamında oynadı. Benim İçin Üzülme dizisinde Buke karakterini canlandırdı.
 

Dizi Rolü Notlar Doktorlar Hande Konuk oyuncu İki Aile Eda Yardımcı oyuncu Küçük Kadınlar Yeliz Gezici Başrol oyuncusu Tövbeler Tövbesi Fidan Başrol oyuncusu Sağ Salim Nihal Sinema filmi Benim İçin Üzülme Buke Başrol oyuncusu El Cin     Fabrika Kızı Aylin Başrol oyuncusu Seni Seven Ölsün Ilgaz Sinema Filmi

 

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın