Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Gazeteci Eşref Kerküklü’den Ali Mehdi’ye kapak: Başarısız biri

Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı gazeteci Eşref Kerküklü’den Irak Türkmen Cephesi Sözcüsü Ali Mehdi’ye görüntülü yanıt. Kerküklü youtube sayfasınden ikinci görüntü paylaşarak Mehdi’nin maskesini birkez daha indirdi.

Gazeteci Eşref Kerküklü’den Ali Mehdi’ye kapak: Başarısız biri

Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı gazeteci ’den Türkmen Cephesi Sözcüsü ’ye görüntülü yanıt. Kerküklü youtube sayfasınden ikinci görüntü paylaşarak Mehdi’nin maskesini birkez daha indirdi. Kerküklü yaptığı paylaşım da Mehdi ile yaptığı WhatsApp yazışmasına yer verdi. Kerküklü yaptığı paylaşım da, “Benim yönettiğim sorulara yanıt verseydi aslında kendisi ile ilgili “” iddialarına kısmen yanıt vermiş olurdu ve halkın yorumuna bırakırdı geri kalan iddiaları. Ancak her görevi yüzüne gözüne bulaştırdığı gibi görsel söyleşi de yüzüne gözüne bulaştırdı” dedi.

Eşref Kerküklü ile Ali Mehdi arasındaki WhatsApp yazışması

“ALİ MEHDİ ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI”

Cesur yaptığı paylaşım da şu ifadelere yer verdi, “Arkadaşlar, Ali Mehdi ile ilgili yaptığım görsel söyleşi beklediğimden daha fazla yankı buldu, ancak Ali Mehdi ile ilgili büyük bir fırsat kaçtı. Mehdi ile ilgili ’te ciddi iddialar vardı. Benim yönettiğim sorulara yanıt verseydi aslında kendisi ile ilgili “yolsuzluk” iddialarına kısmen yanıt vermiş olurdu ve halkın yorumuna bırakırdı geri kalan iddiaları. Ancak her görevi yüzüne gözüne bulaştırdığı gibi görsel söyleşi de yüzüne gözüne bulaştırdı.”

İşte Kerküklü’nün paylaştığı ikinci görüntü:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın