Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da

– Bakan Kılıç, 19 Mayıs Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da

SAMSUN (AA) – , 19 Mayıs Sanayi Sitesi esnafı ile buluştu.

Kılıç, partisinin Tekkeköy ilçe başkanlığınca 19 Mayıs Sanayi Sitesi’nde düzenlenen esnafla kahvaltı programına katıldı. Sanayi sitesi esnafının sorunlarını dinleyen Kılıç, Samsun’un her geçen gün gelişme gösterdiğini söyledi.

Samsun’da yürütülen çalışmaların göz önünde olduğunu, şehrin gelişmesine katkı sağladığını vurgulayan Kılıç, kentin bir değişim ve dönüşümden geçtiğini belirtti.

Yapılan çalışmalarla Samsun’un marka değerinin yükseldiğine dikkati çeken Kılıç, şöyle devam etti:

“Samsun’da yapılanları görüyorsunuz. Güzel çalışmaların olduğu bir dönemden geçiyoruz. Stadyumumuz, önünde çelikten yapılmış alışveriş merkezi ve ticari alanlar çok güzel oldu. Samsunspor burada büyük başarılara imza atacak. Zaten tırmanışa geçti. Allah’ın izniyle buradan devam edeceğiz. Stadyum, etrafıyla bir cazibe merkezi haline geldi. Yanında fuar alanı var. Bunlar Samsun’un gelişmesine çok büyük katkıda bulunacak şeylerdir. Eğitim yatırımlarımız var. Bölgemizde Anadolu ve meslek liseleri var. Bunlar Samsun’un gelecekte çok daha farklı yere gelmesinin müjdecisi olacak. Hep beraber el ele, kol kola geleceğe yürüyeceğiz.”

Bakan Kılıç, 16 Nisan’daki halk oylamasında “Evet” diyeceğini belirterek, programa katılanlara da “Evet” oyu vermeleri çağrısında bulundu.

Kılıç, vatandaşları 28 Mart Salı günü 15.00’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geleceği toplantıya da davet etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın