Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Haftalık Burç Yorumları: Hande Kazanova 5 – 11 Kasım 2018 haftası

Haftalık Burç Yorumları: Hande Kazanova 5 – 11 Kasım 2018 haftası
Astrolog 5 – 11 Kasım 2018 haftasında burçları neler beklediğini anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını aşk, ekonomi, aile ve sıhhat mevzularında neler bekliyor?

Haftaya Ay Terazi burcundayken başlıyoruz balanslı yapımızla, ilişkilere ve ortaklı işlere odaklanacağımız haftalardan bir tanesi olacak. Haftabaşı Pazartesi, Salı daha önceki mevzuları konuşmak ve üzerinden geçmek için uygun bir zaman. Ehemmiyetli teşebbüsleriniz varsa bu teşebbüsleri başlatmayalım. Çarşamba günü Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşicek ve bu Yeni Ay ile birlikte daha fazla ortak parasal mevzuların üzerine odaklanılacak. Yeniden spiritüel ve ruhsal çalışmalar ismine yenilikleri, kararların başlanıcağı Yeni Ay’lardan bir tanesi olacak. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçiyor. Jüpiter’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte iyimser, cesaretli, umut dolu, geleceğe müteveccih adımlarda kendinizi göstereceğiniz bir döngü içersine girilecek. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ithalat ihracat aynı zamanda ticaret yaşamında hoş büyümelerin olduğu bir döngü başlıyor. Cuma günü bayan erkek ilişkilerinde aranılan neticeler karşınıza çıkarkan haftasonu eforlu insanlardan alınan takviyelerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Koç Burcu

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu

Hande Kazanova Haftalık İkizler Burcu

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu

Hande Kazanova Haftalık Aslan Burcu

Hande Kazanova Haftalık Başak Burcu

Hande Kazanova Haftalık Terazi Burcu

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu

Hande Kazanova Haftalık Oğlak Burcu

Hande Kazanova Haftalık Kova Burcu

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu
 

Kaynak: cevapla.tv

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın