Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.
Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, eylemin önlenmesi için gerekli tedbirlerin alındığını, sorumlular hakkında yasal işlemin başlatılacağınu bildirildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı Cumhurbaşkanlığı yakından takip ediyor.

Henüz 15 yaşındaydı: İnternet fenomeni öldürüldü!

Henüz 15 yaşındaydı: İnternet fenomeni öldürüldü!

’ın başşehri ’da bir  fenomeni daha öldürüldü. Son yarıyıllarda çoğalan fenomen cinayetlerinin son kurbanı ise 15 oldu. ‘Instagram Prensi’ lakabıyla tanılan genç fenomen, başşehirdeki Sadr bölgesinde evine dönerken kimliği bilinmeyen bireylerce kaçırılarak öldürüldü.

Cinsel meyillilerinden dolayı öldürülen el-Mutayiri’nin can verirken videosunun paylaşılması büyük tepkilere ve hiddete neden oldu. ise vakayla alakalı “Hamudi’yi hoşlananların, kendisini anmak ve beraber geçirdikleri hoş anları anımsamak için profilini ziyaret ederek avuntu bulacağını umuyoruz” biçiminde söyleme yaptı.

Irak’ın başşehri Bağdat’ta geçen Ağustos ayında ‘Iraklı Barbie’ lakabıyla tanınan şöhretli hoşluk uzmanı Refif el-Yaseri ile hoşluk uzmanı Reşa el-Hasan, enteresan bir biçimde öldürülmüştü. Geçen ayda ise 2014 Miss Bağdat hoşluk müsabakasının birincisi olan Tara Faris, yeniden başşehir Bağdat’ta bir cinayete kurban gitmişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın