Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İsrail’deki Eurovision Şarkı Yarışması’nda sahne alan dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın dansçılarından birisi, üzerinde Filistin bayrağı bulunan kostümle sahneye çıktı. Ceylan Ertem: Ata Demirer beni iyileştirdi...
ABD yönetimi, geçen ay Kerkük’te askeri bir aracın yanlışlıkla hedef alındığı hava saldırısından ötürü Bağdat yönetiminden özür diledi. Ceylan Ertem: Ata Demirer beni iyileştirdi Murat...
Kapadokya Bölgesi’nde bir evin altından çıkan yeraltı şehri görenleri şaşırttı. Birkaç yerden girişi olduğu belirtilen yeraltı şehrinin ilçenin tamamına yakının kapsadığı tahmin ediliyor. Türkiye’nin önemli...

Hikmet Gürcüoğlu, Eşref Kerküklü için: Son ana kadar yanımızda oldun sağol

Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi’den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar sıralandığı dikkat çekti.

Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı , Avrupa İslam Üniversitesi’den gönderilen ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar dikkat çekti.

Gürcüoğlu, sosyalmedy facebook üzerinden kendisi ile ilgili sahte facebook hisabı açıldığını ve kendisi ile Fatma Jale Sağ’ın resimlerinin paylaştığı dönemde, Kerküklü tarafından destek gördüğünü dile getirerek, “evet hakkımda sahte bir facebook hisabı açılmıştı ve sen sağolasın arıyan 3 basın mensubundan biri idin. Bu eylemin hoşuma gitti” dedi.

Eşref Kerküklü rahatsız olduğu bir konuyu Gürcüoğlu ile paylaşarak, “Hikmet bey, sizinle ilgili bir sahte facebook hisabı yapıldığı saatlerde sizi aradım ve bunun bir olduğunu belirttim ve size geçmiş olsun dileklerinde bulundum. Bunları yaptığım halde benim nasıl taraflı gazeteci olarak itham ediyorsun?” sorusu yöneltti.

Gürcüoğlu, Kerküklü’nün sorusu karşısında, “çok güzel bu soruyu senden daha erken bekliyordum” dedi ve konuşmasını sürdürdü, “haklısın, 3 basın mensubundan birisi sendin beni arıyan, hoşuma da gitti. Sağolasın” dedi.

Gazeteci Eşref Kerküklü’nün tam bağımsız ortada durduğunu ve tek amacının halkın gerçekleri öğrenme hakkının olduğunu Gürcüoğlu tarafından da tescillenmiş oldu.

Ayrıca, Avrupa İslam Üniversitesi başkanı Ahmet El Bağdadi’nin “10 bin euro teklif geldi Hikmet Gürcüoğlu tarafından” sorusu da Gürcüoğlu’na soruldu. Gürcüoğlu, 10 bin euro teklif etmediği ve El Bağdadi’nin başkanlık koltuğundan da indirmek istemediğini bildirdi.

İşte ikili arasında geçen o diyalog:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın