Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Hollanda Başbakanı Mark Rutte: PVV kesinlikle olmaz

Hollanda Başbakanı Mark Rutte: PVV kesinlikle olmaz

Başbakan Rutte açıklamasında PVV ile kesinlikle hükümet kurmak istemediklerini yineledi ve ’ın lideri şartlar koymadığı takdirde partiyle tekrar koalisyon görüşmeleri yapılabileceğini ifade etti.

Sonhaber’in katerdiği habere göre, hükümeti kurmakla görevli Schippers, artık parti liderlerinin anlaşma sağlanması yönünde somut adımlar atmasını belirterek, önerilen koalisyon alternatifleriyle hükümet kurulamadığında çok sayıda parti ile hükümet kurmak zorunda kalacaklarını ve bunu kimsenin istemediğini açıkladı.

sürekli ben ve partim de varız dese de partilerin hiçbiri PVV ile çalışmak istemiyor.

Pazartesi günü koalisyon görüşmeleriyle ilgili raporunu hazırlayacağını bildiren Schippers, hükümetin kurulması için önerilerini de aktaracak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın