Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Ermeni Diasporası Dosyası" adını verdiği bir video paylaştı...
T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği heyeti Hollanda'yi ziyaret etti ve Hollanda Ticaret Odası Türkiye Masası yetkilisi Cor Bekker eşliğinde Türkiye'nin Avrupa Birliği ile ilgili...

Hollanda basınında Philip Cocu yansımaları

Dün Ankaragücü’ne 3-1 yenilen Fenerbahçe teknik direktör Cocu’nun görevine son verildi. Bu ayrılık tecrübeli teknik adamın ülkesi Hollanda’da da gündeme oturdu.

Hollanda basınında Philip Cocu yansımaları

29.10.2018 12:14:27

İşte ;

Football-oranje: Yazın PSV’den ayrılıp Fenerbahçe’nin başına geçen Cocu’nun sonu felaket oldu. Ankaragücü’ne 3-1 yenilip bir başka yenilgi daha alan Cocu kulübü tarafından kovuldu.

Telegraaf: Kendi stadında Ankaragücü’ne utanç verici bir şekilde yenilen Cocu maçın hemen ardından kovuldu.

Sportnieuws: Fenerbahçe tekrar kaybeden ve küme düşme hattının bir puan üzerinde olan Cocu resmen kovuldu. Cocu bugüne kadar birçok kez kötü durumda kaldı fakat yurt dışındaki ilk macerası kovulmayla son buldu.

Voetbalprimeur: Cocu, Ankaragücü’ne 3-1 yenildiği maçın hemen ardından bavullarını toplamak zorunda kaldı.

Fc Update: Haziran ayında teknik direktör mezarlığı olarak bilinen Fenerbahçe’nin başına geçen Cocu kötü gidişatın ardından kovuldu.

  • hollanda
  • cocu
  • fenerbahçe

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.