Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
PKK'nın açıklamasından üç hafta sonra kendilerine eski 'Ülkücü' diyen Iyi Parti'nin yan kuruluşları da, İmamoğlu'na destek kararı verdi.
Mustafa Koyuncu | Marmaris   Marmaris Sentido ORKA Lotus Beach Hotelde Yapılan toplantıda. Orka Hotels yönetim kurulu başakanı Turgut Torunoğulları Almanya’dan gelen Türk tur opratörlerine...
Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı tarihi program öncesinde İsmail Küçükkaya ve İmamoğlu bir otelde buluşmuştu. Türkiye’nin konuştuğu oteldeki buluşmanın görüntüleri yayınlandı. İsmail Küçükkaya’nın da...

Hollanda’da 7. Kırmızı Lale Film Festivali ödül töreni

Hollanda’da 7. Kırmızı Lale Film Festivali ödül töreni

’da bu yıl 7’incisi düzenlenen Kırmızı Lale Film Festivali’nde (RTFF), ’un yönettiği “Anons”, “En İyi Film” ödülüne layık görüldü.

kentinde düzenlenen törende, Türk ve Hollandalı jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucu birinci seçilen filmin yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun, bin avro ile ödüllendirildi.

Festivalde, “En İyi Yönetmen” ödülünü de aynı filmin yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun aldı. Yönetmen bu başarısıyla ayrıca 750 avro ödül kazandı.

En iyi filmin ödülü tarafından, filmin yönetmeni adına başrol oyuncularından ’e verildi.

Bu yıl ilk defa yapılan “Filme özendirme” ödülünü ise Michael Önder’in yönettiği “Taksim Hold’em” filmi kazandı. Filmin başarısı için 500 avro ödül verildi.

Hollanda Yunus Emre Enstitüsünün desteğiyle düzenlenen festival kapsamında Hollanda’nın Amsterdam, Rotterdam ve Delft kentlerinde 9 Türk filmi gösterildi. 29 Mayıs’ta başlayan festival, 2 Haziran’a kadar devam edecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın