Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Hollanda’da bir kişi aracında öldürüldü! Türk mü sorusu tartışma başlattı

Cumartesi akşamı saat 20:10 sularında Hollanda’nın Eindhoven kentinde bir kişi aracının içinde uğradığı silahlı saldırı soncunu hayatını kaybetti.

Hollanda’da bir kişi aracında öldürüldü! Türk mü sorusu tartışma başlattı

Cumartesi akşamı saat 20:10 sularında ’nın Eindhoven kentinde bir kişi aracının içinde uğradığı silahlı saldırı soncunu hayatını kaybetti.

Eindhoven Polisi, sokak ortasında aracının içinde silahlı saldırı sonucu öldürülen kişinin kim olduğunu tahmin ettiklerini ancak kimliğinin kesin tespit edilmesinden sonra açıklanacağını duyururken, olayın soruşturulası için bir çok polis görevlendirildi.

Yapılan ilk aramalarda zanlı veya zanlıların izine rastlanmazken, görgü tanıklarının verdikleri ifadelere göre 165 boylarında esmer tenli Türk ve Faslı olabilir tarifi, “vuran ve vurulan Türk mü” şüphesini uyandırdı.

Olayın tam olarak ne olduğu henüz bilinmezken, çok yönlü soruşturma başlatıldığı gelen bilgiler arasında.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın