Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Hollanda’da yeni yıl bilançosu: 2 ölü yüzlerce yaralı!

Hollanda’da yeni yıl kutlamalarında çıkan olaylarda çok sayıda ev ve iş yeri ateşe verilirken, 2 kişi hayatını kaybetti.

Hollanda’da yeni yıl bilançosu: 2 ölü yüzlerce yaralı!

’da yeni yıl kutlamalarında çıkan olaylarda çok sayıda ev ve iş yeri ateşe verilirken, 2 kişi hayatını kaybetti. ’nın ve kentlerinde yılbaşı kutlamaları sırasında olaylar çıktı. Araba tekerlerinin ateşe verilmesi ve hava fişeklerin alevlerinin sıçraması nedeniyle bir ev yandı.

Ülke genelinde çok sayıda ev, iş yeri ve aracın ateşe verilmesi sonucu maddi hasar meydana geldi. Alkolün dozunu kaçıranlar arasında çıkan kavgada bıçakla yaralanan bir kişi hastanede tedavi altına alınırken, 2 kişi de hayatını kaybetti.

kentinde ise aralarında 15 yaşında bir gencin de bulunduğu 8 kişi havai fişekler nedeniyle hafif yaralandı. Ülkede yeni yıl kutlamalarının maddi bilançosu ağır oldu.

İHA

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın