Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Hollanda’daki FETÖ’cülerin g.tü üç buçuk atıyo: Güvende değiliz

Türkiye yurtdışındaki FETÖ’cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 

Hollanda’daki FETÖ’cülerin g.tü üç buçuk atıyo: Güvende değiliz

Türkiye, FETÖ’ye karşı operasyonları yurtdışına ve özelikle Avrupa’ya taşındı. Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Hollanda yapılanması Hollandalı siyasetçilere göndererek güvende olmadıklarını ve korunmak istediklerini ifade ettiler.

Türkiye yurtdışındaki FETÖ’cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük yarattı.

Türk güvenlik kuvvetlerinin yurtdışında yaptığı operasyonlar, Hollanda’daki FETÖ’cülerde panik ve korkuya yol açtı. Son olarak Moldova’da yapılan operasyonda FETÖ’cülerin gözaltına alınmasının ardından, Hollanda’da yaşayan FETÖ’cüler harekete geçti.

HOLLANDA’YA DA UZANIR MI?
FETÖ’nün Hollanda uzantılarından sözde ‘Hizmet Hareketi Vakfı’ Hollanda Meclis Başkanı başta olmak üzere, bakanlara, vekillere ve önde gelen siyasilere 7 Eylül tarihinde mektup gönderdi. Gönderdiği mektupta, Türk devletinin birçok ülkede yaptığı operasyonların Hollanda’ya da uzanacağı endişesi dile getirildi.

BİZE SAHİP ÇIKIN’
FETÖ’cüler mektupta, hükümet başta olmak üzere siyasetçilerden kendilerine sahip çıkmalarını istedi. Çok sayıda örgüt üyesinin Hollanda’ya sığındığına da işaret edilen mektupta, “Hollanda’da artık kendimizi güvende hissetmiyoruz” ifadesine yer verild

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın