Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Hollanda’daki Türkmenler, Irak Büyükelçiliği Önünde Gösteri Düzenlendi

Altı günden bu yana Kerkük’te devam eden gösterilere Hollanda’da yaşayan Türkmenler’den destek geldi.

Hollanda’daki Türkmenler, Irak Büyükelçiliği Önünde Gösteri Düzenlendi

Altı günden bu yana ’te devam eden gösterilere Hollanda’da yaşayan Türkmenler’den destek geldi.

, Hollanda Türkmen Diasporası ve Hollanda’da tanılan Türkmen , Kerkük’teki Türkmenler’in gösterilerine destek vermek amacıyla Den Haag’ta Irak Büyükelçiliği önünde gösteri düzenledi. Gösterilere Hollanda genelinden gelen . “Hollanda Türklüğün önderi” olarak bilinen gösterilerde Kerküklü Türkmenlerin haklı davası için hazır bulundu. Parlamento seçim sonuçlarında yaşanan hileler protesto edildi.

Gösteride açıklama yapan Türkmen Aktivist Ali Sarhoş, Kerkük’teki Türkmenler’in cesaretine vurgu yaptı. Gösteride ”hileye hayır” sloganları atıldı.

Gösteride Irak’ın Hollanda başkonsolosu da hazır bulundu. , Haydar El Ibadi, ve başkanından Kerkük’teki oyların elle sayılmasını istedi.

Ayrıca, gazeteci , Aktivist Ali Sarhoş’u telefonla arıyarak, göstermiş olduğu eylemi tebrik ettiği gelen bilgiler arasında.

Ayrıca, Ali Sarhoş seçimlerde oy kullanırken verdiği görsel açıklamada, seçimlerde sahtekarlığın olabileceğine vurgu yapmıştı.

İşte o açıklaması:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın