Hüseyin Çimşir’den Taraftarlara Çağrı!

16.01.2020
A+
A-
Hüseyin Çimşir’den Taraftarlara Çağrı!

Takımın twitter hesabında, teknik adam Hüseyin Çimşir’in Trabzonspor takımında futbol oynadığı ve yeni görevine başladığı dönemdeki resimlerinin de bulunduğu bir video paylaşıldı.

Videoda taraftarlara çağrıda bulunan Hüseyin Çimşir, kulüpten potansiyel olarak herkesin beklentisi olduğunu vurgulayarak, “Ben de taraftar olsam, kafamda ‘acabalar’ olabilir. ‘Acaba yapabilecek mi, becerebilecek mi?’ Bunlar doğal şeylerdir ama ön yargı kötüdür. ‘Yapamaz, edemez.’ demek kötüdür. Doğru bir yol değildir. Niye? Benim antrenörlük potansiyelimi bilmiyor. Ancak bilerek, ‘Bunu yapamaz, başaramaz.’ demek bence bir ön yargı. Bu ön yargıyı kırmak da kolay bir iş değildir.” sözlerini söyledi

Bunun için kesinlikle başarılı olması gerektiğini belirten Hüseyin Çimşir, şu sözleri dile getirdi:

“Taraftarlara mesajım, kimsenin tarafı olmasınlar. Taraf olacakları yer Trabzonspor. Bu camianın etrafında birleşsinler. Bu oyuncu da antrenör de olur. Sevebilirsiniz veya sevmeyebilirsiniz. Eğer bu kulübün teknik direktörüysem, oyuncu da formasını giyiyorsa, kayıtsız şartsız destek olunmalı. Ondan sonra eğer gidişatla ilgili bir olumsuzluk olursa, zaten tepkilerini gösterirler. O konuda bir sıkıntı yok. Benim onlardan ricam, lütfen bu takımın yanında olsunlar. Takıma destek olsunlar. Tarafları Trabzonspor Kulübü ve takımı olsun. Yan yana durursak biz bize yeteriz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.