Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: FETÖ’ye Büyük Operasyona Hazırlanıyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: FETÖ’ye Büyük Operasyona Hazırlanıyoruz

Sületman Soylu, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

PKK DA ZİLLET İTTİFAKINA DAHİLDİR

Millet İttifakı hakkında yorumlarda bulunan Bakan Soylu, “HDP, bal gibi zillet ve illet ittifakına dahildir. Dolayısıyla PKK da dahildir” ifadesini kullandı.

’YE MÜCADELEYE HAZIRLANIYORUZ

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye de değinen , “FETÖ’ye bir büyük operasyona daha hazırlanıyoruz. Bunları kazıyıp bitireceğiz bu ülkede” diye konuştu.

“SİZİ YÜRÜTEN ADAM DEĞİLDİR”

HDP’lilerin yürüyüş yapma planlarına değinen Bakan Soylu, “Şimdi ‘Apo’ içeride diye, güya milletvekilleri yürüyüş yapacaklarmış sağda solda. Sizi yürüten adam değildir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.