Yeni Vatan Gazetesi

İlhan Karaçay iyice bunadı; Şimdi de Yavuz Nufel’i hedef aldı!

İlhan Karaçay iyice bunadı;  Şimdi de Yavuz Nufel’i hedef aldı!

Hollanda’da bir dönem ‘gazeteci’ boşluğundan fırsat bularak kendisine ‘gazeteci’ diyen sözde yazar İlhan Karaçay, herkesi dolaylı hedef almaya devam ediyor. Karaçay, şimdi de Sonhaber yazarı Yavuz Nufel’i hedef seçti.

Hollanda’daki PKK destekli dernek yöneticilerine sahip çıkan, Karaçay, kaleme aldığı son yazısının not bölümüne bir not düşerek, Hollanda’da sonhaber adlı sitenin muhabiri olan ve ‘HİÇ’ takma adı ile bilinen Yavuz Nufel’e gönderme de bulundu. Karaçay, Nufel’e yaptığı göndermede, “Bazı hiç olanlar olayını tüm detaylarıyla yayınladılar” diyerek ‘HİÇ’ lakaplı gazetecinin yazdığını eleştirdi.

İşte Karaçay’ın Yavuz Nufel’e yazdığı o gönderme notu

“Bazı ‘hiç’ olanlar, Yunus Emre olayını tüm detaylarıyla yayınladılar.
Ben ise polemiğe meydan vermemek için olayı özetleyerek yayınladım.
Açıklamada, olayı üstü kapalı yayınlayan beni değil, o ‘Hiç’leri kastetti. Ama o ‘Hiç’ler bugün, bana yanıt verdiğini yazmışlar ve benden de ‘Sözde yazar’ diye bahsetmişler. Vay ‘Hiç’ler vay.”

Editör notu: Herkesi dolaylı yoldan hedef alan bin kalıplı sözde yazar dansöz İlhan Karaçay’in, Nufel’i hedef alması geçmişte birlikte yazdıkları bir kitabın elde edilen maddi geliri konusunda anlaşma olmadığı için aralarında üstü kapalı bir çekişmenin olduğu Hollanda Türk halkı tarafından konuşuluyor.

Karaçay’ın yaptığı o paylaşımı okumak için tıklayın

YeniVatanGazetesi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın