Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Irak Türkmen Cephesi’den Erdoğan’a tebrik mesajı

Irak Türkmen Cephesi Ankara Temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Irak Türkmen Cephesi ve Türkmenler adına Başkan Erdoğan’nın seçim zaferini kutladı.

Irak Türkmen Cephesi’den Erdoğan’a tebrik mesajı

Cephesi Temsilcisi , Irak Cephesi ve Türkmenler adına Başkan Erdoğan’nın seçim zaferini kutladı. Kazancı yayınladığı tebrik mesajında Erdoğan’ın Ortadoğu ve Türkmenler için önemini vurguladı.

Işte Kazancı’nın o açıklaması:

Sayın Recep Tayyip Erdoğan
T.C. Cumhurbaşkanı
AK Parti Genel Başkanı

Türkiye, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirdiği Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Parlamento seçimleri ile, istiklaline, istikbaline ve geleceğine sahip çıkarak dünya lideri ülke olma yolunda büyük bir aşama katetiiğine milletçe şahid olduk.

Bölgesinde ve dünyada demokrasi, huzur, barış ve refahın tesis edilmesi için büyük çaba gösteren Türkiye’ye yönelik tün terör örgütlerinin birleştiğini görmekteyiz. Sonu gelmeyen etnik ve mezhebi bir savaşın bölgemize yaymakla görevlendirilen bu taşaron terör örgütlerinin hedefi, AK Parti liderinin dirayetli, milli ve cesaretli duruşu sayesinde başarısızlığa uğrayacağı kesindir.

Liderliğinizdeki AK Parti Hükümeti’nin Ortadoğu’da barış ve istikrarın tesis edilmesine yönelik çabalarının ve Irak Türkmenlerine verdiği destek ve yardımın önümüzdeki dönemde de artarak devam edeceğine inancım tamdır.

Tekrar Cumhurbaşkanı seçilmeniz, dünyada ve özellikle Ortadoğu’da barış, istikrar, özgürlik, dostluk ve refaha vesile olmasını temenni ederim.

Tekrar Cumhurbaşkanı seçilmeniz dolayısıyla zat-i alinizi şahsım ve tüm Irak Türkmenleri adına içtenlikle tebrik eder, sağlık ve esenlikler dilerim.

Dr. Hicran Kazancı

Türkiye Temsilcisi.

 

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın